içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK sevdimsevdim

SerhATT Kimdir? Serhat Şimşek Kim ? @serhatsimsek03 Kim ?

serhatşimşek
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Merhabalar değerli 112acilfm okurları merak edenlere kendimi tanıtmak isterim..

1993 Afyonkarahisar/Çay Deresinek Köyü doğumluyum..

Çiftçi bir baba, ev hanımı bir anne bir abi ve benle oluşan çekirdek bir ailenin üyesiyim.

Eğitimim Köyümüzde bulunan ilk öğretim okulunda başlayıp yine köyümüzde bulunan orta okulda devam ettim bu süre içerisinde 2005 yılında babamın vefat etmesi sonrası geçimimizi sürdürdüğümüz çiftçilik mesleği ile 12 yaşımdan itibaren ilgilendim, çalıştım ve ekmek paramızı kazanmaya çalıştım.

Orta okul sonrası OKS Sınavı ile Çay ilçemizin Sağlık Meslek Lisesine puanım daha üst okullara yetmesine rağmen maddi durumlardan dolayı kısa yoldan meslek sahibi olabilmek adına  Sağlık Meslek Lisesini 1. tercih vererekten kazandım ve Acil Tıp Teknisyeni olarak ilk Meslek Tecrübemi kazanmaya başladım.

300 Liraya aldığım ilk Celeron işlemcili tam bir baş belası bilgisayarım ile zar zor ödediğim 5gb kotası bulunan internet ile sanal radyolarda yayın vermeye başladım, ergen bir dj idim. Ama sonrasında bu Bilgi Birikimi mesleğimde kullanmak benim için çok daha mutluluk verici oldu..

İlk başlarda Meslek Sahibi olmak için başladığım bu yolda Bir aşk haline gelmesi benim için sevindirici ve zevk verici bir yaşam tarzına dönüştü. Liseyi de bu okulda tamamlarken stajlarımı da Afyonkarahisar/çay devlet hastanesi ve 112 ASHİ istasyonunda tamamladım.

İkinci sınıf ile Üçüncü sınıf ara yaz tatilinde gönüllü olarak ilk staja başladığım gün ilk vakam toplu bıçaklı yaralanmaydı bu vakaları meslek hayatım boyunca hiç unutamadım havada uçuşan klempler,O2 maskeleri, spançlar ve kan kokusu bir rüyadaymış gibi korkunç ama bir yandan onurlu bir meslekte olmanın sevincinin başlangıcıydı..

Okul Bitimi sonrası 2011 yılında abimin Kocaeli Gebze’de yaşamasından dolayı Gebze’de Özel ambulans da ATT Olarak çalışmaya başladım İlk ay ki maaşım 800 Tl idi .:)Yaklaşık 1,5 sene burada çeşitli firmalara taşeron olarak gönderilip çalıştıktan sonra 2013 Ocak Ayında KPSS 71.400 puan ile Hayalim olan 112 Kadrosuna Elazığ’da katıldım daha haritada yerini bilmezken yeter ki 112de çalışma onurunda yer bulabileyim düşüncesi ile..

Professyonel olarak 112 de ATT olarak görev yapmaktayken bir yandan da Anadolu ünüversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümüne Başladım ve 5 sene sonrası bitirdim :)Şuan Sağlık yönetimi 4 yılı tamamlamdım. Düşünen tüm arkadaşlara okumanın hangi türü olursa olsun okuyun kesinlikle size hayatınızda bir yerde o kağıt parçası diploma bir şeyler katacaktır..

Lafı geçmiş iken Elazığ Benim İçin Çok değerli ve Aziz bir şehir Eşimle orda tanışmış ve bir çocuğumuz oldu aziz şehirde..

Elazığ’a Selamlar olsun..

Yaklaşık 6 sene burada çalıştım ve buradayken 112Fm sitesi daha benim değilken 112Fm sitesinde Radyo yayını vermekteydim..Sonrasında 112fm sitesinin ara ara yayınları durdurması üzerine Kendime ait sizlere daha çeşit bilgi,vakit geçirme adına bir site,Sağlıkçı cafe ihtiyacı olduğunu düşündüğüm 112AcilFm Sitesini kurdum 2017 ocak 1 . gününde, yönettim ve yönetiyorum ara ara da canlı yayınlar ile 112acilfm i neşelendirip sağlık personelinin merkezi bir sitesi olma yolunda her gün bir adım daha ilerliyoruz..

2018 yılında Konya iline tayinle geldim acil tıp teknisyeni fazlalığından dolayı boş pozisyon olarak il merkezinde sürücü ATT olarak görev yapmaktayım. Hayatıma Hayalini kurduğum meslek ile yön verip hobi olarak da 112Acilfm.net 112Acilfm.com, webilginc.com Sitelerini yönetiyor,yazıyor,içerikler üretiyor bir yandan yayınlar yapıyor, bir yandan köşe yazıları yazmaktayım umarım bir gün bu içerikler gereken istediğim değeri fazlasıyla görür..

Güncel hayatımda araç kullanmayı çok severim son zamanlarda yeni bir heyacan yoluna gitmekteyim ve A ehliyeti alıp Önce ekipmanlarımı alıp Bir motorsiklet almayı düşünüyorum ve güvenli sağlıklı bir motor kullanımı hakkında nasıl ekipmanlar seçilmeli gibi sorularınıza yanıt bulacak kendi araştırmalarım sonucu bilgilerimi en yakın zamanda bu kategoride bulabileceksiniz ve bunun gibi bu Kategori içerisinde benzer kendi şahsi hayatımda , işimde vb araştırma sonucu edindiğim doğru güvenilir bilgi ve içerikleri siz değerli okuyucular ile bu kategori içerisinde paylaşacağım..

Umarım yaşamımda emeğimle kimsenin hakkına girmeden kendi bilgi becerilerim ve tecrübelerimle daha üst pozisyonlara gelip daha fazla insana faydalı olabilme temennimle dilekte bulunmaktayım..

Tüm Okurlarımız ve Sağlık personeli meslektaşlarıma da mobbingsiz İstedikleri Hayaller ve hedefleri helaliyle ulaşmalarını ve sürekli yüzlerinde bir tebessüm ile yaşamaları için dualar ederim…

SERHAT ŞİMŞEK

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Yeni Nesil trafiksiz Cankurtma Ambulansı

Sağlıklı Motor Ekipman Bilgileri (Kask)