içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Doktorların Ela’sı Yeniden Setlere Dönüyor !

Doktorların Ela'sı Yeniden Setlere Dönüyor !
Doktorların Ela'sı Yeniden Setlere Dönüyor !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Yayınlandığı dönemde oldukça popüler olan Doktorlar dizisi birçok ismin yıldızını parlatmıştı. Doktorlar dizisi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı isimlerden olmayı başaran Yasemin Ergene (Yasemin Özilhan) güzelliğiyle de tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Doktor Ela olarak tanıdığımız Yasemin Ergene (Yasemin Özilhan) şarkıcı Kutsi ile başrollerini paylaştığı Doktorlar dizisi ile hafızalara kazındı.

2011’de İzzet Özilhan’la evlenen güzel oyuncu Yasemin Ergene, Özilhan soyadını aldı.

Doktorlar'ın Ela'sı Yasemin Özilhan
Doktorlar’ın Ela’sı Yasemin Özilhan

Oyunculuğa ara veren Yasemin Özilhan sosyetenin önemli isimlerinden oldu.İş insanı İzzet Özilhan’ın eşi olan, sosyetenin ünlü ismi Yasemin Özilhan, eski mesleğine geri dönüyor!

Yasemin Hanım, genç bir oyuncuyken rol aldığı dizinin çekildiği hastanenin sahibi Özilhan Ailesi’nin oğlu İzzet Özilhan ile tanışıp evlenince mesleğini bırakmıştı.

2011’de evlenip setlere veda eden ve çocuklarını büyüten Yasemin Hanım’ın 12 yıl sonra tekrar kamera karşısına geçeceğini öğrendim.

Üstelik yine bir diziyle… Yasemin Hanım’ın başrolünde yer alacağı dizi, bir dijital platform için çekilecek ve 8 bölüm yayınlanacak.

Yasemin Hanım, 2019’da bir dizide konuk oyuncu olmuş ve “Setleri özlediğimi fark ettim, iyi bir senaryo gelir ve şartlarım kabul edilirse mesleğime dönebilirim” demişti.

Şartlarını da, “Senaryoda beni ve ailemi rahatsız eden sahneler olmayacak. Haftada 3 gün, günde 4 saatten fazla çalışmam” şeklinde sıralamıştı.

Demek ki, iyi bir senaryo gelmiş ve şartları da kabul edilmiş. Yasemin Özilhan’ı bunca yıl sonra setlere döndüren dizi, çok iddialı olacaktır, merakla bekliyorum.

Hayatı bir anda değişen Yasemin Özilhan’ın hayatı kadar kendi de değişti. Geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka biri haline dönen Yasemin Özilhan’ı gören tanımakta zorlanıyor.

Lüks yaşantısına dair sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yapan Yasemin Özilhan, geçtiğimiz günlerde, Emir Kaya ve Serra Turkun çiftinin düğününe katıldı. Yasemin Özilhan’ın düğün için tercih ettiği kıyafet olay oldu.

Düğüne fıstık yeşili parlak bir elbise ile katılan Yasemin Özilhan, aksesuar olarak da Modacı Mert Aslan imzalı kristal küpeleri tercih etti. Sık sık spor yaptığı anları paylaşan ve fit görünümüyle dikkat çeken ünlü isim yüzündeki değişimle de adından söz ettirdi.

Estetiği abarttığı düşünülen Özilhan’ın tarzı ve değişimi sosyal medyada gündem olurken kombininin fiyatı da dudak uçuklattı.

Kaynak: SABAH

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Hakkari Yüksekova'da Ambulans Devrildi 112 Acil Ekibi Yaralandı !

Hakkari Yüksekova’da Ambulans Devrildi 112 Acil Ekibi Yaralandı !

22 Aralık Dünya Paramedikler Gününde Belediyeden Örnek Davranış !

22 Aralık Dünya Paramedikler Gününde Belediyeden Örnek Davranış !