içinde

Hem ambulans da nöbet hem müzik..

Hayranları ve takipçileri onu Prod. By MCD olarak tanıyor. Rap camiasında  Aranjör olarak çok önemli isimlerle çalışıyor.

Aynı zamanda Prod. By MCD sahnelerde DJ (Disk-jokey),  performansı ilede festival konser gibi etkinliklerde kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Konyalı sanatçı Prod. By MCD bu çalışmalar dışındaki asıl mesleği ambulans sürüsü olması  yorucu çalışmanın ardından, müzikle iç içe olması dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Prod. By MCD 10 Nisan 1997 yılında Konya’da dünyaya gelen ve çocuk yaşlardan bu yana müziğe karşı duymuş olduğu büyük ilgi ile bu sektörde var olmayı hedefleyen genç yeteneklerden birisidir.

Henüz 11 yaşındayken müzik hayatına adım atan Prod.by_mcd geçen bu süreç içerisinde sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek başarılı işler ortaya koymuştur.

Yapmış olduğu rap altyapı çalışmaları büyük bir beğeni almış ve bu çalışmalar onu rap dünyasının tanınan isimlerinden biri yapmıştır.

Hem ambulans da nöbet hem müzik

Ne düşünüyorsun?

Yazar @serhatsimsek03

112AcilFm : 01.01.2017 tarihinde Faaliyete geçirdiğimiz Sağlıkçı Cafe tadındaki bu siteyi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Yıllardır sosyal platformlarda sizlere ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz,112AcilFm Radyosuyla sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz , söyleşi tarzında canlı yayınlarımız ile sohbet tadındaki radyomuzu

sunarken yanındada sondakika sağlık personeli haberleriyle sağlık camiasının en hızlı,güvenilir,güncel haberlerini sunmaktayız..

Sağlık Personeli Eğitim Merkezi’ylede sizlere radyomuzun yanında eşsiz bir cankurtarma adına bilgiler sunmaktayız..

Kısa zamanda Sağlık Personelinin Sesi Olmayı Başardık

” Mutluluk ve Gururla Sunarız.. ”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kurban Bayramı tatili 9 gündü amma ve lakin yataklı tedavi kurumları ve 112 açil çalışanları, yine fedakarlık yapacak

Acun Ilıcalı’nın Hemşire Sevgilisi..