içinde

sevdimsevdim

Akdeniz Üniversitesinden Sağlık Personel Alım İlanı !

akdeniz üniversite personel alımı
akdeniz üniversite personel alımı

25 Nisan 2023 tarihli Resmi Gazete ilanına göre Akdeniz Üniversitesi 70 sürekli işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bay ve bayan adaylar teknisyen, güvenlik görevlisi ve sağlık personeli alımı ilanına nasıl başvuru yapacağı kılavuzu.

Akdeniz Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı ve Kamu Personeli Alımı

25 Nisan 2023 Tarihli Resmi Gazete ilanı ile Antalya Akdeniz Üniversitesi birimlerine personel alımı yapılacağı bildirildi. Alım koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, temizlik görevlisi ve hemşire olarak 70 kadro açıklandı. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabiliyor. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane), Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Diş Hekimliği Fakültesi ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına alım yapılıyor. Kamu Personeli Seçme Sınavından en az KPSS 50 puan ve 60 puanı olan adaylar başvuru yapabilecek.

Hemşire alımı

20 kişi: 2022 KPSS (P3) Puan türünde 60 ve üzeri puan almış olmak. Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans mezunu olmak.

Temizlik görevlisi alımı

26 kişi: -2022 KPSS (P94) Puan türünde 60 ve üzeri puan almış olmak. Ortaöğretim Kurumlarından (Lise ve dengi) mezun olmak. – 01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak.

Teknisyen alımı 2 kişi: -2022 KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak. Mesleki ve Teknik Eğitim veren ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının Elektrik Elektronik Teknolojisi ile İklimlendirme alanı mezun olmak.

Destek personeli alımı 7 kişi: 2022 KPSS P94 puan türünden 50 ve üzeri puan almış olmak. -01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak. -Ortaöğretim kurumlarından mezun olmak. -B Sınıfı Ehliyete sahip olmak.

Sağlık ve röntgen teknisyeni alımı

2 kişi: 2022 KPSS P93 Puan türünde 60 ve üzeri puan almış olmak. Yükseköğretim Kurumlarının en az Ön Lisans düzeyinde eğitim veren Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı mezunu olmak. -2022 KPSS P94 Puan türünde 50 ve üzeri puan almış olmak. Ortaöğretim kurumlarının Diş Protez Alanı-Diş Protez Teknisyenliği alanından mezun olmak.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı

14 kişi: 2022 KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak. 10/6/2004 tarihli 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak. Yükseköğretim Kurumlarından lisans programlarının birinden mezun olmak. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış (silahsız/silahlı) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Adaylar başvurularını 9 Mayıs 2023 günü (mesai sonuna kadar) Üniversitenin internet adresinde bulunan Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak, istenilen belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye yapılacaktır. Tüm detaylara ulaşmak için aşağıda kılavuz sunulmuştur.

Tüm Detaylar

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

hemşire

İstanbul Üniversitesi’nden Çok Sayıda Sağlık Personel Alım İlanı !

Hastane Öncesi Erişkinlerde İleri Yaşam Desteği(Gebe Hasta Genel Yaklaşım)

Doğum Sırasında Bebeğin Ağırlığından Fazla Tümör Çıktı !