içinde

sevdimsevdim

Yozgat Şehir Hastanesi Hemşiresi Hamide Hasıralmaz Hastalarına Türkü Söylüyor !

hemşire Hamide Hasıralmaz
hemşire Hamide Hasıralmaz
4/5 - (1 oy)

Yozgat Şehir Hastanesinde görevli hemşire Hamide Hasıralmaz, hastalarının kendilerini daha iyi hissetmesi için onlara türküler söyleyerek destek veriyor.

Yozgat Şehir Hastanesinde görev yapan hemşire Hamide Hasıralmaz, hastalarının sağlıklı bir yaşama kavuşması için elinden geleni yapıyor. Hasıralmaz, bir yandan hastaların sağlığı ile ilgileniyor bir yandan da türküler söyleyerek moral ve motivasyonu yükseltiyor.

Yozgat Şehir Hastanesinin kulak burun boğaz ve göz servisinde 4 yıldır görev yapan 27 yaşındaki Hamide Hasıralmaz, koridorda ve hasta odalarında türküler söylüyor. Mesleğini severek yaptığını anlatan hemşire Hasıralmaz, çalıştığı hastanede hastalara moral oluyor.

“MÜZİĞİN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDE BÜYÜK ETKİSİ VAR”

Tüm meslektaşlarının Hemşeriler Haftası’nı kutlayan Hasıralmaz, “Böyle onurlu bir mesleğin içerisinde olmaktan çok büyük gurur duyuyorum” diye konuştu. Hemşire Hasıralmaz, Müziğin insan sağlığı üzerinde büyük bir etkisi olduğunu belirterek,

“Hastaların moral ve motivasyonunu yükseltmek için türkü söylüyorum. Onlar da sağ olsunlar beğeniyorlar. Türkü söylediğimizde mutlu oluyorlar. Onları mutlu görmek bizleri de çok mutlu ediyor”

dedi.

Hastanenin Başhekimi Mustafa Kozan da Hasıralmaz’ın örnek bir hemşire olduğunu, hastaların moralini yükselttiğini söyleyerek Hasıralmaz’a teşekkür etti. Göz ameliyatı olan hastalardan Satılmış Biçer ise

“Hemşire hanımın sesi de güzel, kendi de güzel maşallah. Koridorda türkü söylüyor, bizi çok mutlu ediyor, bize moral veriyor”

ifadelerini kullandı.

Hasta yakınları ise yaşananlardan memnun olduklarını, neşelendiklerini ve morallerinin yükseldiklerini belirtti.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

AMBULANS

TikTok Siyah Ambulans Olayı Ne?

Manisa İl Sağlık Müdüründen Saha Ziyaretleri !

Manisa İl Sağlık Müdüründen Saha Ziyaretleri !