içinde

Ünlü Sanatçının Doktor Eşinden Cevap Geçikmedi !

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuktaki yeteneğini de kanıtlayan Burak Kut (48) yıllara meydan okuyor. 90’lara damga vuran şarkıcı, hayranları tarafından sosyal medyada da ilgiyle takip ediliyor.

Bebeto’ lakaplı Burak Kut ile Doktor Cansen Yeni, 2011’de hayatlarını birleştirmiş, aynı yıl ilk çocukları Aden Bucak’ı kucaklarına almıştı.

10 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren ünlü çiftten Cansen Yeni Kut, son olarak sosyal medyada takipçisinden gelen bir yoruma verdiği cevapla adından söz ettirdi.
ALLAH ÇİRKİN ŞANSI VERSİN”  Instagram’da 40 bin takipçisi bulunan Cansen Yeni Kut, “Burak neden bu kadar çirkin bir kadınla evlendi bilmem ama gönül bu” şeklindeki yoruma şu sözlerle yanıt verdi: “10 yaşından beri bir kadının eğitiminin önemli olduğunun bilincinde olup doktor olmam, genetikte, psikolojide doktora yapmam, üç dil bilmem, yurt dışında sağlık şirketi kurup ülkeme faydalı olmam, ailem ve çocuğum dışında kimsenin ailesiyle ilgilenmemem. Bence bunların hiçbiri değildir. Allah çirkin şansı versin.”

“SOPAYLA KOVALADI”  Armağan Çağlayan’ın Youtube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olan Burak Kut, şöhretin zirvesinde olduğu dönemde başına gelen ilginç olayları anlatmıştı. Ünlü popçu, “Ataköy’de oturuyorum, bir gece kapıda bekliyorlar. ‘Beklemeyin, çekimim var’ diyorum, gidiyorum. Döndüğümde biri 9-10 gibi hala kapıdaydı. Eve aldım, ‘hayranımızdır biraz daha konuşalım’ diye. Konuştukça anladım ki evden kaçmış. Aldım arabayla evine bıraktım. Kapıyı atletli bir abimiz açtı ‘sen misin Burak Kut?’ diye beni sopayla kovaladı” demişti. Kut, “Arabayla patinaj yapıp kaçıyorum. Psikolojik tedavi safhasına gelen birçok insan vardı. Yemek yerken masaya bir tabak daha koyuyorlarmış, kendi kendilerine ‘Burakcım sen de yer misin?’ falan diyorlarmış” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal Medyada Bizi Destekler Misiniz?

YOUTUBE     Kanalımız için     TIKLA
FACEBOOK   Sayfamız için      TIKLA
TWİTTER     Sayfamız için      TIKLA
İNSTAGRAM Sayfamız için      TIKLA
TELEGRAM   Kanalımız için      TIKLA
TikTok        Sayfamız için       TIKLA
ANDROİD    Uygulamamız için TIKLA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Türk Hemşire Kick Boksta dünya şampiyonu !

Hakemden Sarı Kart Gören Sağlık Personeli Olur MU Demeyin Olurmuş !