içinde

Türkiye’ye Ambulans ile Yurt Dışından Uyuşturucu Soktular !

Türkiye'ye Ambulans ile Yurt Dışından Uyuşturucu Soktular !
Türkiye'ye Ambulans ile Yurt Dışından Uyuşturucu Soktular !

Bulgaristan’dan gelen bir hasta nakil ambulansında uyuşturucu taşındığı yönünde bilgi alan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Bir süre takip ettikten sonra durdurulan ambulansta gizli bölmelere gizlenmiş 84 kilogram skunk ve 32 kilo eroin ele geçirildi, 2 yabancı uyruklu kişi gözaltına alındı. Bulgaristan’dan İstanbul’a gelen bir hasta nakil ambulansı, polis ekiplerince durduruldu. Ambulansta yapılan aramalarda 84 kilogram skunk ve 32 kilo eroin ele geçirildi. Ambulanstaki 2 şüpheli gözaltına alındı. Ekipler tarafından Eyüpsultan’da yapılan bir başka operasyonda ise 44.5 kilogram skunk ele geçirilirken Bosna Hersek uyruklu 4 kişi de yakalandı. Operasyonun detaylarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından paylaştı.

ambulans uyuşturucu soktular

AMBULANS FİZİKİ TAKİBE ALINDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bulgaristan’dan gelen bir hasta nakil ambulansında uyuşturucu taşındığı yönünde bilgi aldı. Söz konusu ihbarı değerlendiren ekipler, hasta nakil ambulansını ülkeye giriş yapmasının ardından teknik ve fiziki takibe aldı. Bulgaristan’dan İstanbul’a gelen bir hasta nakil ambulansı, polis ekiplerince durduruldu. Ambulansta yapılan aramalarda 84 kilogram skunk ve 32 kilo eroin ele geçirildi. Ambulanstaki 2 şüpheli gözaltına alındı. Ekipler tarafından Eyüpsultan’da yapılan bir başka operasyonda ise 44.5 kilogram skunk ele geçirilirken Bosna Hersek uyruklu 4 kişi de yakalandı. Operasyonun detaylarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından paylaştı.

AMBULANS FİZİKİ TAKİBE ALINDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bulgaristan’dan gelen bir hasta nakil ambulansında uyuşturucu taşındığı yönünde bilgi aldı. Söz konusu ihbarı değerlendiren ekipler, hasta nakil ambulansını ülkeye giriş yapmasının ardından teknik ve fiziki takibe aldı.

GİZLİ BÖLMELERE YERLEŞTİRMİŞLER

Ekipler, İstanbul’a gelen ambulansı bir süre takip ettikten sonra durdurdu. Ambulanstaki 2 yabancı uyruklu kişi gözaltına alınırken yapılan aramalarda gizli bölmelere gizlenmiş, 84 kilogram skunk ve 32 kilo eroin ele geçirildi.

“ZEHİR TACİRLERİNİN HER AN ENSELERİNDEYİZ”

Ekipler, Eyüpsultan’da da bir adrese uyuşturucu operasyonu düzenledi. Burada da Bosna Hersek uyruklu 4 kişi gözaltına alındı. Adreste yapılan aramalarda 44.5 kilogram skunk ele geçirildi. İki farklı operasyonda gözaltına alınan yabancı uyruklu 6 kişi işlemleri için emniyete götürüldü. Operasyonlara ait görüntülerle detayları İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından paylaştı. Yerlikaya paylaşımında,

“Zehir tacirlerinin her an enselerindeyiz. Nerede olursa olsunlar onlara hayatı dar etmeye kararlıyız”

ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

MED EU MODEX 2023'de UMKE personeli, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşadıklarını anlattı

MED EU MODEX 2023’de UMKE personeli, Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşadıklarını anlattı

Genel ahlakı bozduğu” iddiasıyla görevden alınıp memuriyetten men edilen trans Larin Kayataş, mahkemenin göreve iade kararı verdiğini açıkladı.

Trans Doktor Larin’den Yine Olay! Hamamda çıplak..