içinde

SinirliSinirli

Tokat Erbaa’da 112 Acil çalışanlarına Çekiçli Saldırı !

Tokat Erbaa'da sağlık ekibine çekiçle saldırıp, ambulansın camını kıran saldırganı yakalamak için çalışma başlatıldığı aktarıldı.
Tokat Erbaa'da sağlık ekibine çekiçle saldırıp, ambulansın camını kıran saldırganı yakalamak için çalışma başlatıldığı aktarıldı.

Tokat’ın Erbaa ilçesinde alkollü olduğu ileri sürülen D.B. (24) adlı kadın, sağlık ekiplerine çekiçle saldırıp, ambulansın camını kırdı. Polis kaçan D.B.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

SALDIRGANI YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI!
Edinilen bilgiye göre olay, saat 04.30 sıralarında Kelkit Mahallesi’nde yaşandı. D.B.’nin sinir krizi geçirdiği ihbarını alan sağlık ekipleri bölgeye gitti. Alkollü olduğu değerlendirilen D.B., sağlık görevlilerine çekiçle saldırdı. Bu sırada ambulansın camını kıran kadın, daha sonra olay yerinden kaçtı. Sağlık görevlileri olayı yara almadan atlatırken, ambulansta hasar meydana geldi. Polis, kadını yakalamak için çalışma başlattı.

“SALDIRIYI KINIYORUZ”
İl Ambulans Servisi Başhekim Uzm. Dr. Can Gökay Yıldız, sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Erbaa ilçemizde ekiplerimize ve ambulansımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz. Konu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğumuzu bildiririz. Ekiplerimize geçmiş olsun dileriz.”

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

fahrettin koca eli havada kaldı

CHP Standına Selam veren Sağlık Bakanının Eli Havada Kaldı !

sağlık bakanlığı

Sağlık Bakanlığı 2023 Yılı Mayıs Haziran Bölge Hizmet Grupları !