içinde

AğlamakAğlamak

Tıp Öğrencisi AVM’NİN Balkonundan Düşerek Vefat Etti !

112acilfm
112acilfm

İstanbul’un Şişli ilçesinde saat 16.00 sıralarında Nişantaşı’nda iddiaya göre, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencisi olan Can D. (23) AVM’nin yemek katındaki balkona çıktı.

Can D. çıktığı balkondan bilinmeyen bir nedenle metrelerce aşağıdaki AVM’nin tabelasının üzerine düştü. Can D.’ye ilk müdahale olay yerinde yurttaşlar tarafından yapıldı.

YAŞAMINI YİTİRDİ
İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırılan Can D. yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Can D.’nin balkondan nasıl düştüğünün belirlenmesi için polis ekiplerinin çalışması devam ediyor.

“İNTİHAR ETTİĞİNİ SÖYLEDİLER”
Olayı gören esnaf İbrahim Kalender “Ben burada müşterilerle ilgileniyordum. Bir ses duydum ve kalabalığı gördüm. Dönüp baktığımda yukarıdan aşağıya intihar ettiğini söylediler. Çok kalabalıktı herkes panik içerisindeydi” dedi.

Mekan Çelik ise, “Ben dükkanın önünde arkadaşlarla sohbet ediyordum. Yukarıdan aşağıya birdenbire mont gibi bir şey düştü. Baktım çocuk olduğu gibi aşağıya düştü. Ben o panikle heyecanla gidemedim. Çocuk ilk önce tabelaya, oradan da yüzüstü yere düştü. Birden bire kanlar içinde kaldı. Çocuk düşer düşmez zaten herkes başında toplandı. Bir kadın vardı sanırım doktordu o müdahale etti maalesef kurtaramadı” diye konuştu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Ünlüler ve Kanser Kahramanları Meme Farkındalığı için “Pembe Ayna Söyle Bana” Dedi

Ünlü İsimler ‘Meme Kanseri’ Farkındalık Programında Buluştular !

new york grev

KDK,Greve Katılan Hemşirenin aldığı para cezasına itirazını red etti !