içinde

TikTok Fenomeni Solmaz Aslen HEMŞİRE !

tiktok cemre solmaz hemşire
tiktok cemre solmaz hemşire
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

TikTok’ta ürettiği içeriklerle büyük bir hayran kitlesi edinen ve 10 milyonu aşkın takipçisi olan Cemre Solmaz, yeni neslin en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinden biri. Cemre Solmaz her ne kadar şu an geniş kitlelere hitap edip, iş birlikleri yapıp, spot ışıkları altında bir hayat yaşıyor olsa da bugünlere kolay gelmemiş.

YouTube‘tan TikTokMen kanalına konuk olan Cemre Solmaz, geçmişteki zorlu yaşam mücadelesini anlattı ve hepimizi duygulandırdı…

TikTok’ta yayınladığı videolarla ünlenen Cemre Solmaz henüz gencecik bir isim, 23 yaşında. Kendi söylemiyle

“hayatının en keyifli günlerini geçiren”

Solmaz, bugünlere gelene kadar neler yaşadığını ve hangi yollardan geçtiğini gözyaşları eşliğinde anlatıyor.

Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz Kimdir ? Cemre Solmaz‘ın Hayatı

İzmir’de çocukluğunu geçiren Cemre Solmaz’ın hayatı, babasının farklı yollara sapmasıyla ve parasını kaybetmesiyle bambaşka bir noktaya gelmiş aslında.

O güne kadar mutlu bir hayat yaşayan Cemre Solmaz, babasının evlerini, arabalarını kısaca her şeylerini kaybetmesiyle birlikte babasıyla apar topar İzmit’e gidiyor.

Annesi ve babası ayrılan Solmaz, abisi, amcaları ve babasıyla bir evde yaşamaya başlıyor. 5. sınıfı bitirdiğinde abisiyle birlikte annesinin yanına giden Cemre Solmaz, burada annesiyle kalmaya karar veriyor.

Yaşanan imkansızlıktan dolayı çok çalışmaya başlayan Cemre Solmaz, burslu olarak özel bir liseyi kazanıyor ve hep de parlak bir öğrenci olmaya devam ediyor.

Yaz tatillerinde mağazada çalışmaya başlayan Cemre Solmaz, üniversiteyi kazananınca İstanbul’a gelme kararı alıyor annesiyle.

Tiktok Cemre Solmaz’ın Mesleği !

Okuduğu üniversitenin revirinde hemşire olarak işe başlayan Solmaz, sabahtan akşamüzerine kadar çalışıyor; akşamüzeri de derslerine giriyor.

O sırada TikTok’a giriş yapan ve videolar çekmeye başlayan Cemre’nin bir videosu patlıyor ve takipçi sayısı da gitgide yükseliyor.

Mezun olan Cemre Solmaz, üniversitedeki işini bırakıyor ve tamamen sosyal medyaya yöneliyor…

Gitgide yükselen kitlesi ve başarısıyla birçok marka ile iş birliği yapıyor ve çevresi tamamen değişiyor tahmin edeceğiniz üzere…

7/24 çalıştığını söyleyen Cemre Solmaz, ilk toplu parasıyla gidip çok sevdiği abisine araba alıyor, annesini başka şehirden yanına getiriyor.

kaynak: onedio

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

TELE1 sunucusu Ülkü Çoban

Tv Sunucusu Hastaneden Çıktı E-nabız Üzerinden Bir Baktı Ki ?

2022 paramedik taban puanları kpss,paramedik taban puanları 2022 4 yıllık,2022 paramedik taban puanları devlet üniversiteleri,2 yıllık paramedik taban puanları 2021,2021 tyt paramedik taban puanları,

Twetter’de Paramedikler Destek Bekliyor ! #PARAMEDİKÇOKATAMAYOK