içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Tiktok Fenomeni Doktorun Banyoda Temizlenmeyen Bölgeleri Çektiği Video 1Mn..

Tiktok Fenomeni Doktor
Tiktok Fenomeni Doktor

TikTok’ta yaklaşık 90 bin takipçiye ve 1,3 milyondan fazla beğeniye ulaşan Dr. Jen Caudle, kısa bir süre önce göbek deliğinden başlayarak insanların yeterince yıkamadığı beş bölgesini anlattığı bir video paylaştı.

Dr. Caudle, bir milyondan fazla izlenen videoda işte o bölgeleri şöyle sıralıyor:

Dr. Caudle,

“Doğru, pek çok erkek, göbek deliğini hiç yıkamaz. Ancak çocuklar, artık bu durum iğrençleşiyor! Lütfen göbek deliğinizi yıkayın”

Dr. Caudle

diyor.

Daha sonra takipçilerine, neredeyse yeterince yıkamadıkları bir sonraki vücut bölgesini, kulaklarını anlatıyor:

“Kulağın tepesi, buradaki bu küçük alanın arkası temizlenmiyor. O bölgeyi özellikle yıkamanı istiyorum. Kulağınızı yakın zamanda yıkamamışsanız ovuşturduğunuzda koklarsanız ve iğrençtir.”

Dr. Caudle

Ardından, tırnaklarını düzgün bir şekilde yıkamayan insanları eleştiriyor:

“Burada çok fazla kir birikiyor.”

Dr. Caudle

Dr. Caudle’ın üzerinde durduğu bir diğer bölge de bacaklar: “Evet, aslında bacaklarını yıkaman gerekiyor. Duşta sabunun bacaklarından aşağı akmasından bahsetmiyorum, yıkamaktan bahsediyorum.”

Ve son olarak ayak parmaklarına işaret ediyor: “Bu ayak parmaklarının arasına gir. Birçok enfeksiyon türünü önlediğinizden emin olmak istiyorsunuz. Ayak parmaklarınızı yıkadığınızdan emin olun!”

Dr. Caudle’ın paylaşımı sosyal medya kullanıcıları arasında da tartışma yarattı. Takipçilerinden bazıları, temizlik konusunda en ince ayrıntısına kadar indiği için onu takdir etti, ancak birçoğu da karşı çıktı.

Bazı kullanıcılar bunların zaten herkes tarafından yapılması gerektiğini ve belirtilmesinin bile anlamsız olduğunu söylerken, bazıları da doktorun uyarılarının yerinde olduğunu yazarak doktoru takdir etti.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

para

2023 TÜV TÜRK TARİFELERİ

sağlık sen

Sağlık Sen Zam İçin; “Tatlı cümleler kurmak değil gerçekler üzerinden artırım yapın biz ona razıyız.