içinde

O da NeO da Ne

Şehir Hastanesinde Kavgada Adı Geçen Kişi Yanıt Hakkını Kullandı !

Bursa Şehir Hastanesi
Bursa Şehir Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesinde Çıplak Kadın Hasta, Doktoru Darp Etti ! haberine istinaden iddia edilen hasta web sitemizin iletişim hattından mesaj göndererek açıklamada bulundu !

Yanıt Hakkını Kullanması açısından bu haberimizde kesmeden biçmeden gönderdiği mesaja yer veriyoruz.

“Siz yazmışsınız çıplak kadın doktora saldırdı diye öncelikle şunu söyliyim ben o sıra doğumdan çıkmışım yani öyle olmam gayet normal ama kimse bunun böyle olduğunu bilmiyor tabiki ben kimseye saldırmadım kendisi elim havada bi şekilde onunla konuştuğum için ellerimden tutup kivirdi daha sonra saçlarımı yolmaya çalıştı bende karşılık verdim kendimi korumak amaçlı herkes diyor da doktora saldırmış diye biz insan değilmiyiz ben doğumdan çıktıktan sonra oluyor bunları birde yani önce temasta bulunan kişi kendisi yanımızda kalan hasta da bunları gördü eğer şahit olduğunu söylerse karakolda herşey ortaya cikicak kendisi yaptı birde bağırıyor yalandan hastanede annesiyle kızı bana saldırdı diye annemden ne istedi kadın hiçbir şeyi yoktu bana dese neyse anneme bile iftira attı tek taraflı bi olay değil bu bizde insaniz biz sadece okumadık cahil değiliz”

Not: 112acilfm yerel ve ulusal haber sitelerinden kaynak göstererek sağlık haberlerine yer vermektedir. Kimseyi karalamak yada aklamak üzerine haber yapmıyoruz. Kendi ulaştığımız haberleri ise sorgulayarak ayda iddia olarak detaylandırarak yer vermekteyiz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

ameliyathane hemşireliği 112 acil fm

Dr. Suat Seren Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Resertifikasyon !

Sağlık Çalışanlarına İndirimli Nakliyat !

Sağlık Çalışanlarına İndirimli Nakliyat !