içinde

sevdimsevdim

Şanlıurfa İl Sağlık Kendi Promosyon İhalesine Gidecek !

şanlıurfa il sağlık
şanlıurfa il sağlık

Şanlıurfa elinde ise Sağlık Bakanlığı promosyonu ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık 38 il Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı promosyon anlaşmasına göre Ziraat Bankası ile sözleşme imzalarken şanlıurfa’da farklı bir yöntem deneniyor.

İl Sağlık Müdürlüğü ile Yetkili Sendika Sağlık Sen Şanlıurfa Şube Başkanının yaptığı görüşme sonrasında, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı anlaşma tutarının üzerinde teklif verecek banka için görüşmelere başlandığı belirtildi.

Yetkili sendika tarafından yapılan açıklamada, 3 gün önce Sağlık Bakanlığı ile Ziraat Bankası arasında yapılan promosyon protokolünün taban teklif belirleme olarak algılanması gerektiğine dikkat çekildi.

İllerin daha iyi bir teklif veren banka ile anlaşma imzalama yetkisine sahip olduğu savunulan açıklamada, Sağlık Sen Şanlıurfa şubesi olarak ve komisyon hakemi olarak yereldeki bütün bankalar ile görüşme yaptıklarına dikkat çekildi.
Bankalar ile yapılan görüşme sonucunda iyi bir teklifi kabul ederek, ilde görev yapan sağlık çalışanlarına deklare edileceği belirtildi.

31 Aralık 2022 tarihine kadar bankalardan gelecek teklifleri bekleyeceklerini söyleyen Sağlık Sen Şanlıurfa Şubesi, Sağlık Bakanlığı’nın anlaşma yaptığı tutardan daha fazla teklif veren banka ile anlaşma sağlanacağını dile getirildi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Dr. Ayşe Nur Karabay ve Dr. Safinaz Karabay

İki Kız Kardeş Aynı Okuldan Hem Doktor Hem Aynı Hastanede !

Yüksek İhtisas eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastane Savaş Alanına Döndü !