içinde

sevdimsevdim

Sağlık Bakanlığı 2024/5 Sağlık Personeli Alımı Resmi GAZETE !

şaşkın sağlık personeli 112acilfm
şaşkın sağlık personeli 112acilfm

Sağlık Bakanlığından:

  • Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesi kapsamında 27.000 sözleşmeli personel Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile alınacaktır.
  • Ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeylerinde tercih yapılabilecek sözleşmeli personel pozisyonlarının ve başvuru şartlarının bulunduğu KPSS-2024/5 Tercih Kılavuzu, ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.
  • Adaylar tercihlerini 21 Şubat 2024 – 28 Şubat 2024 tarihleri arasında tercih kılavuzunda belirtilen kurallara göre ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek yapabilecektir. ÖSYM’ye veya Sağlık Bakanlığına posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.
  • Sözleşmeli personel pozisyonlarının unvan/branş ve öğrenim düzeylerine göre dağılımı ekte gösterilmiştir.

SAĞLIK BAKANLIĞI 2024/5 KPSS ÖZET TABLOSU (27.000)

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4(B) MADDESİ VE 663 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME KAPSAMINDA SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARININ ÜNVAN/BRANŞ VE ÖĞRENİM DÜZEYLERİNE GÖRE DAĞILIMI

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

para 2024 haber 112 acil fm

31 Mart’ta Seçilecek Belediye Başkanlarının Nüfusa Göre Alacakları Maaşlar !

TBMM

Sağlık Alanında 3 Maddelik Kanun Teklifi Daha Kabul Edildi !