içinde

Putin’in Doktorunun Gizemli Şekilde Öldü İddiası!

doktor Natalia Thiebaud Kondratieva
doktor Natalia Thiebaud Kondratieva

Rusya’nın 63 yaşındaki devlet başkanı Vladimir Putin’in gizlice aşk yaşadığı iddia edilen 39 yaşındaki Alina Kabaeva ile ilgili yeni iddialar gündeme gelirken çok konuşulacak bir gelişme daha yaşandı.

Dün muhalif Rus medyasında Kabaeva için Putin’in çok lüks bir ev satın aldığı iddiasından sonra gelen gelişme, uluslararası kamuoyunda gündem oldu. 63 yaşındaki doktor Natalia Thiebaud Kondratieva’nın Putin ve Kabaeva’nın herkesten sakladıkları çocuklarının doğumuna yardım ettiği belirtildi.

Şüpheli ölüm

İsviçre’de yaşayan Kondratieva ile ilgili bilgilerin ifşa olmasından sonra ise, Rusya’ya giderek doğuma giren kadının kısa bir süre yaşamını yitirdiği ortaya çıktı. Haberlerin ortaya çıkmasından 4 gün önce Dr. Kondratieva’nın yaşamını yitirdiğini aktaran muhalif basın, bu ölüm şüpheli olduğunu yazdı.Dr. Kondratieva’nın İsviçre’de yaşamını yitirdiği belirtilirken,

“Ölüm sebebi açıklanmadı. Yaşamını yitirdikten sonra krematoryumda yakıldı” denildi. Rus muhalif medyası Proekt, “Doktor, Kabaeva’nın Putin’den olan iki çocuğunu 2015 ve 2019’da doğurmasında yardımcı oldu”

ifadesine yer verdi.

Proekt’teki haberde,

“Moskova’ya giden İsviçreli doktorlar nasıl VIP gibi gezdiler. Cevabı basit, bu kadınlar Rusya lideri için önemliydi. Bu kadınlar Kabaeva’nın ebeleri ve doktorlarıydı”

denildi.

Kaynak: halktv.com.tr

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Dr. Hüseyin Levent Keskin

Dr. Hüseyin Levent Keskin Deprem Bölgesinde Gönüllü Doğum Uzmanı !

deprem

Adıyaman İl Sağlık’tan Sağlık Çalışanlarına idari insiyatif doğrultusunda esnek mesai..