içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Promosyon iptal dilekçesi – Maaş promosyonu iptal dilekçesi nasıl yazılır?

hemşire para
hemşire para

Mevzuat Haberleri – Kamu Personelinin maaşlarının ödenmesi için ilgili kurumlarla anlaşan Bankalar, söz konusu mali haklara ilişkin Protokoller akdetmekte ve bu Protokoller gereğince elde ettiği gelirler üzerinden “PROMOSYON” adı verilen ek mali imkanları ilgili kurumlara sağlamaktadır.

Son günlerde gündemden düşmeyen maaş promosyon ihalelerine itirazlar her geçen gün artmaya devam ediyor. Sağlık çalışanları, aylık veya ücretin tamamlayıcı parçası olan Banka Promosyonlarına dair Sözleşmelerin değişen şartlara göre revize edilmesini istiyor.

Sendika ve sivil toplum kuruluşları promosyon sözleşmelerinin iptali ve yeniden düzenlenmesi için adımlar atmaya başladı. Bunun yanı sıra sağlık çalışanları da bireysel olarak kurumlarının bağlı olduğu İl Sağlık Müdürlüklerine maaş promosyonu iptal dilekçesi verebilmektedir.

Maaş Promosyonu İptali Dilekçe ÖRNEĞİ !

… İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE

…………. Bankası A.Ş ve …….. İl Sağlık Müdürlüğü arasında …/…/….. tarihinde maaş ödeme protokolü imzalanmış olup, yürürlük tarihi …/…/….. şeklinde belirlenmiştir.

İşbu aktin imza altına alındığı tarih ve günümüz koşulları arasında gerçekleşen ekonomik farklıklar nedeniyle, bahsi geçen sözleşmenin tarafımız lehine revize edilmesi zorunluluk hasıl olmuştur. Şöyle ki; sözleşmenin yapıldığı tarihten bugüne ekonomide gerçekleşen dalgalanmalar, enflasyon farkındaki artış ve memur maaşına gelen zamlar beklenenden fazla olması nedeniyle sözleşmede geçen tutar düşük oranda kalmıştır. Ayrıca, yeni yapılmış ve sonuçlanmış ihalelerinde aynı şekilde işbu imzalanan sözleşmeden yüksek tutarda olması bahse geçen sözleşmenin revize edilmesi gerekliliğini destekler nitelikte olmuştur.

Açıklanan nedenlerle, banka promosyonuna ilişkin sözleşmenin revize edilerek günümüz şartlarına daha uygun hale getirilmesi ve bu hususta …… Bankası ile gerekli görüşmelerin yapılması için çalışmaların başlatılması hususunda,

Gereğini bilgilerinize arz ederim. …/…/…

Maaş Promosyonu İptali Dilekçe PDF

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Zonguldak’ta köprünün yıkımı ve yağışlı hava ile birlikte kritik noktalarda trafik kilitlendi.

Ambulanslar yolda kaldı!

sağlık bakanlığı

Son Dakika 2023 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyuru !