içinde

O da NeO da Ne

O Olayda ki Zanlı Hastanede Çalışan Kadın Personelin Eşiymiş ! Namus Meselesi Demişti..

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde bir hasta yakını sağlık çalışanına bıçakla saldırdı.
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde bir hasta yakını sağlık çalışanına bıçakla saldırdı.

Gaziantep’te korkunç bir olay yaşandı. Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji polikliniğinde görev yapan Mustafa Yıldız, husumetlisi olduğu iddia edilen hastanede çalışan bir kadın personelin eşi tarafından bıçaklandı.

İlgili olay Gaziantep Tıp Hastanesinde Sağlık Personeli Kasap Gibi Bıçaklandı ! An be An Kameralara Yansıdı..

16 yerinden bıçaklanan adam, kanlar içinde yere yığıldı. Hastanedekiler ise ekipleri aradı. Bıçaklı saldırgan hastanenin içinde gözaltına alındı.Yaralı personele ilk yardımı ise arkadaşları yaptı.

Genç adamın, yoğun bakımda tedavi gördüğü açıklandı. Dehşet dolu anlar ise vatandaşların kamerasına böyle yansıdı.

“KARIŞMAYIN NAMUS MESELESİ”
Korkunç görüntülerde saldırgan Ömer F.’nin çevredeki vatandaşlara, “karışmayın namus meselesi” diye bağırıyor.

YASAK AŞK İDDİASI
Kelepçelenen saldırgan daha sonra ise “namus meselesinin cezası ölümdür” diyor. Olayın yasak aşk nedeniyle yaşandığı iddia ediliyor.İFADESİ ORTAYA ÇIKTI!
Gözaltında olan saldırganın polise verdiği ifadede, eşinin aynı hastanede sekreter olarak görev yaptığı ve Mustafa Yıldız ile yasak ilişki yaşadığını öğrenmesi üzerine telefonunda ses kayıtları bulunca Yıldız’ı uyardığı ancak ilişkinin devam etmesi üzerine hastaneye giderek bıçakladığını itiraf ettiği öğrenildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI!
Gaziantep Valiliği, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde meydana gelen saldırıyla ilgili bir açıklama yaptı. Valilikten yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili şu bilgilere yer verildi:

“Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bugün sabah saatlerinde bir bıçakla yaralama olayı meydana gelmiştir.

Şüpheli Ö.F ve hastane temizlik görevlisi M.Y arasında kişisel husumet nedeniyle çıkan tartışmanın büyümesi sonucunda M.Y. şüpheli Ö.F tarafından sol kol ve karın bölgesinden bıçakla yaralanmıştır.Olayın hemen ardından şüpheli Ö.F suç aleti ile birlikte emniyet güçlerimiz tarafından yakalanmış, yaralanan M.Y ise ameliyata alınmıştır. Olayla ilgili adli ve idari tahkikat devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”


Kaynak:SABAH

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Ambulans kazası Son Dakika, Bugünkü ambulans kazası, Ambulans kazası Son dakika İstanbul, Gaziantep ambulans kazası, İstanbul ambulans kazası, Aydın ambulans kazası, ankara'da ambulans kazası son dakika, Trafik kazası,

Sakarya’da Vaka Taşıyan Ambulansa Lüks Otomobil Çarptı !

Diyarbakır’da, Mardin, Siirt, Batman, Şırnak, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman illerinde doğumhane ve kadın doğum servislerinde görev yapan 26 ebe ve hemşirelere yönelik Acil Obstetrik Bakım Programı Eğitimi verildi.

26 Ebe ve Hemşirelere Acil Obstetrik Bakım Eğitimi için Diyarbakır’da !