içinde

sevdimsevdim

Nazilli Devlet Hastanesi’nde HAP Tatbikatı !

Nazilli Devlet Hastanesinde HAP Tatbikatı !
Nazilli Devlet Hastanesinde HAP Tatbikatı !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Aydın’ın Nazilli ilçesinde gerçeğini aratmayan HAP Tatbikatı gerçekleştirildi. Hastane Afet ve Acil Durum Planı kapsamında gerçekleştirilen Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehdit tatbikatı büyük bir başarıyla tamamlandı.

Nazilli ilçesi bölgesinde karşılaşılabilecek olan acil kriz durumlarında Nazilli Devlet Hastanesi’nin hazırlıklı ve etkili bir şekilde kriz durumlarına personeli ve donanımıyla hazır olduğu İl Sağlık Müdürlüğü UMKE Sorumlularınca yerinde görüldü.

Tatbikatta, kimyasal bulaş ve trafik kazası senaryosu işlendi. Nazilli Devlet Hastanesi acil olay müdahale ekiplerinin koordinasyonu büyük bir özveri ve profesyonellikle yerine getirildi.

Nazilli Devlet Hastanesi bünyesinde yapılan başarılı tatbikat ile sadece Nazilli ilçesinin değil ülkemiz genelinde ortaya çıkabilecek her türlü acil olayda Nazilli Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapan tüm hastane sağlık çalışanlarının göreve 24 saat hazır olduklarını görmek herkese güven verdi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya,

“Tatbikata katılan ve özveriyle görevlerini yerine getiren Nazilli Devlet Hastanesi personellerine çok teşekkür ediyorum”

dedi.

Kaynak: aydinyenihaber.com

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

ameliyathane hemşireliği 112 acil fm

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ‘Yoğun Bakım Hemşireliği Resertifikasyon (Yenileme) Sınavı !

Osmaniye İl Ambulans Servisi Başhekimliği Eğitim Birimi

Osmaniye İl Ambulans Eğitim Biriminden aynı anda iki Çilyad eğitimi !