içinde ,

AğlamakAğlamak

Muğla 112Acil Çalışanı Paramedik Kemal Türkmen Vefat Etti !

Muğla 112Acil Çalışanı Paramedik Kemal Türkmen Vefat Etti !
Muğla 112Acil Çalışanı Paramedik Kemal Türkmen Vefat Etti !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Marmaris Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı’na bağlı 112 Acil Servis’te görevli 36 yaşındaki paramedik Kemal Türkmen, göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Genç sağlıkçının ani ölümü, sağlık camiasını yasa boğdu.

Alınan bilgilere göre, Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı’na bağlı 5 No’lu 112 Acil Sağlık İstasyonu‘nda görev yapan Türkmen, gece saatlerinde rahatsızlanarak göğüs ağrısı şikayetiyle özel bir hastanenin acil servisine başvurdu.

İlk müdahale sırasında durumu ağırlaşan Türkmen, kalp krizi geçirdi. Doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayan Türkmen, yaşamını yitirdi.

Türkmen için İlçe Sağlık Müdürlüğü önünde düzenlenen cenaze töreninin ardından naaşı, defnedilmek üzere Eskişehir’e gönderildi. Sağlık Bakanlığı’na geçmeden önce eski bir silahlı kuvvetler personeli olduğu öğrenilen Türkmen’in, doktor eşi ile birlikte 7 ay önce Marmaris’e tayin oldukları ve sezon sonu tekrar Eskişehir’e dönmek için hazırlık yaptıkları belirtildi.

Evli ve bir çocuk babası olan Kemal Türkmen’in, meslektaşları arasında çok sevilen bir kişi olduğu ifade edildi. Genç sağlıkçının ani kaybı, tüm sağlık camiasında derin bir üzüntüye neden oldu.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Trakya Üniversite hastanesi

Trakya üniversite hastane sağlık personelleri REKOR promosyon!

Doktor YILMAZ DÜNDAR KİMDİR

Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Yılmaz Dündar Oldu !