içinde

O da NeO da Ne

Mobbing Uygulandığını belirterek Sağlık Bakanlığı’ndan Şikayetçi !

sağlık bakanlığı
sağlık bakanlığı

Mobbing mağduru olarak ifade edilen Tarık Aktaş, 2018 yılında güvenlik görevlisi olarak taşeron statüsünden kadroya geçiş yaptıktan sonra çeşitli sorunlar yaşadığını öne sürdü.

İddialara göre, Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Müdürü Ahmet Bahadır Ünlü’nün, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü’nün akrabası olması ve siyasi görüşlerinin farklı olması nedeniyle Tarık Aktaş’a baskı uyguladığı iddia edildi. Aktaş, kendisine işten ayrılması için baskı yapıldığını ve istifasını vermesi gerektiğini ifade etti.

Ancak Aktaş, bu taleplere direnerek kararlı bir tutum sergiledi. 2022 Ağustos ayında mobbing iddialarını içeren bir dilekçe yazdığını belirten Tarık Aktaş, bu dilekçenin ardından görev yeri dört kez değiştirildiğini söyledi.

Çorum İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ise yapılan açıklamada, Tarık Aktaş’ın amirlerine hakaret ettiği, tehditlerde bulunduğu ve bu nedenle ceza aldığı ifade edildi.

Ayrıca, Aktaş’ın iş yerindeki davranışlarının da görev yerlerinde değişiklik yapılmasına neden olduğu belirtildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Ankara'nın Hacettepe Üniversitesi Hastanesi acil servisinde dün gece yaşanan korkunç olayda, U.C.G. adlı kişi çevresindekilere bıçakla saldırdı.

Ankara’nın Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde BEYAZ KOD !

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.İbrahim Yel

Gümüşhane Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor İbrahim Yel Oldu !