içinde

LGS Türkiye Birincisi Sağlık Personeli Çiftin Çocukları !

Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde görevli Sağlık Memuru Barış SESCİ  ve hemşire Fatma SESCİ’nin çocukları İbrahim SESCİ Liseye Geçiş Sistemi Sınavında 90 sorunun hepsini doğru cevaplayan İbrahim Sesci 500 tam puanla Türkiye birincisi oldu.
Yurt genelinde 5 Haziran 2022’de uygulanan LGS çerçevesindeki merkezi sınav sonuçları açıklandı. Başvuruların tüm 8’inci sınıf öğrencileri için otomatik olarak alındığı sınava 1 milyon 31 bin 799 öğrenci girdi. LGS’ye 48 farklı ilden katılan 193 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı. 193 öğrenciden birisi de Aksaray Piri Mehmet Paşa Ortaokulu öğrencisi İbrahim Sesci oldu. 90 soruluk sınavda 90 net yapan İbrahim 500 puanla hem kendisini hem de Aksaray’ı Türkiye birincisi yaptı.

Aksaray İl Sağlık Müdürü Dr.Abdullah GÜLEÇ, Türkiye 1.si olan İbrahim SESCİ’yi tebrik etti. GÜLEÇ, sağlıkçı çift ile beraber 1.olan İbrahim’i makamında kabul edip hediye takdim  etti. Sağlık Müdürü GÜLEÇ , genç yavrumuza bundan sonraki hayatından başarılar diledi.

Ne düşünüyorsun?

Yazar @serhatsimsek03

112AcilFm : 01.01.2017 tarihinde Faaliyete geçirdiğimiz Sağlıkçı Cafe tadındaki bu siteyi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Yıllardır sosyal platformlarda sizlere ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz,112AcilFm Radyosuyla sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz , söyleşi tarzında canlı yayınlarımız ile sohbet tadındaki radyomuzu

sunarken yanındada sondakika sağlık personeli haberleriyle sağlık camiasının en hızlı,güvenilir,güncel haberlerini sunmaktayız..

Sağlık Personeli Eğitim Merkezi’ylede sizlere radyomuzun yanında eşsiz bir cankurtarma adına bilgiler sunmaktayız..

Kısa zamanda Sağlık Personelinin Sesi Olmayı Başardık

” Mutluluk ve Gururla Sunarız.. ”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Muğla’da Otel Odasında Ölü Bulunan Hemşire Tatyana’nın Doktor Zanlısına Müebbet !

Masterchef Türkiye’ye Ameliyathane Hemşiresi katılınca Hemşireliğe ve sağlık çalışanlarına Şeflerden Övgü Dolu Anlar !