içinde

Koç Holding, Antalya Merkezinde yer alan 7 Hastaneyi Satın Aldı !

sağlık personeli haber
sağlık personeli haber

Koç Holding, Antalya’nın merkezinde yer alan Kemer Medical Center Özel Sağlık Hizmetleri Turizm ve Ticaret’e ait 7 hastanenin alımı için pay alım sözleşmesi imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, Koç Holding’in yönetim kurulu tarafından alım kararı alındığı ve pay alım satım sözleşmesinin imzalandığı belirtildi.

Hastane Otoparkında Yaptığı Drift 33Bin Liraya Mal Oldu !aYapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yönetim Kurulumuz tarafından, Antalya‘da özel hastane işletmeciliği sektöründe faaliyet gösteren Kemer Medical Center Özel Sağlık Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin sermayesinin %80’ine denk gelen toplam 66.581.000 TL nominal değerli payın Şirketimiz tarafından satın alınmasına karar verilmiş ve bu doğrultuda Pay Alım Satım Sözleşmesi imzalanmıştır.

Devre Konu Paylar için Şirketimizce ödenecek pay alım bedelinin 110.000.000 Avro tutarındaki şirket değeri üzerinden net borç ve işletme sermayesi düzeltmeleri yapılarak belirlenmesi konusunda mutabık kalınmış olup, Satın Alım Bedeli Kemer Medical Center’ın 31 Aralık 2023 tarihli mali tabloları hazır olduğunda belirlenecek ve ayrıca kapanış sonrası uyarlamalara tabi olacaktır.”

Ayrıca, işlemin tamamlanması Rekabet Kurulu onayı alınması dahil belirli kapanış koşullarının gerçekleşmesine bağlı olup, kapanışın 30 Nisan 2024 tarihine kadar gerçekleşmemesi durumunda tarafların sözleşmeyi feshetme hakkının bulunduğu belirtildi. Koç Holding’in bu stratejik adımı, sağlık sektöründeki gücünü artırarak genişletme hedeflerine bir adım daha yaklaşmasını simgeliyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nin otoparkında drift atan sürücüye 33 bin 739 TL ceza kesildi, ehliyetine 2 ay süreyle el koyuldu, aracı trafikten menedildi.

Hastane Otoparkında Yaptığı Drift 33Bin Liraya Mal Oldu !

estetik ameliyat

İRAN BOTOKSUNA DİKKAT !