içinde

Kızılay KPSS’siz Personel Alım İlanı Online Başvuru !

kızılay personel alımı
kızılay personel alımı

Türk Kızılayı Lise Önlisans Lisans KPSS Şartsız Yeni İş İlanları

Türk Kızılay’ı bünyesinde yeni personel alımı başvuru ilanları açıklandı. 4 farklı alanda olmak üzere güncel iş ilanlarına başvurular başladı. Kimler Kızılay personel alımlarına başvurabilir?

Türk Kızılay’ı GÜNCEL ve YENİ 4 farklı iş ilanları açıklandı. Depo ve Stok Yönetimi Sorumlusu, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Uzman/Uzman Yardımcısı, Depo Uzmanı, Satış Uzmanı alımı için başvurular alınacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

Depo ve Stok Yönetimi Sorumlusu alımı şartları

En az önlisans veya lisans mezunu, En az 5 yıl depo yönetimi iş deneyimi, MSOffice Uygulamalarını bilen, ERP programlarında çalışmış (Tercihen SAP) Tercihen B sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanabilme, Malatya ilinde ikamet etmek gerekiyor.

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Uzman/Uzman Yardımcısı alımı şartları
Üniversitelerin ‘Tercihen Acil Yardım ve Afet Yönetimi’ ve ilgili diğer bölümlerinden (BESYO, Spor Akademisi, Mühendislik(Tercihen Meteoroloji Mühendisliği vb.) mezun olmak, 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip, aktif sürücü olmak tercihen SRC belgelerine sahip olmak gerekiyor.

KIZILAY Depo Uzmanı alımı şartları

Ankara’da görev alabilecek, Depo alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Askerlik Hizmetini tamamlamış, En az B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanabilen, En az lise mezunu olmak ( Tercihen Üniversite mezunu olması) MS office programlarını kullanabilen, SAP MM modülüne depo ile ilgili kısımlara hakim olan, çadır/Konfeksiyon malzemelerini tanıyor ve vakıf olan tercih nedeni olacaktır,

Ekip Çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişim becerileri güçlü, Forklift kullanma belgesine haiz olmak gerekiyor.

KIZILAY Satış Uzmanı alımı şartları


Lisans Mezunu, Tercihen Çadır, Tekstil, Kişisel Koruyucu Ekipman Sektörlerinden birine hakim olmak, İngilizce bilgisine sahip olmak, Yazılı ve sözlü iletişim kanallarını etkin şekilde kullanabilmek, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkınlık göstermek, Problemler karşısında çözüm üretme becerisi sergilemek, Seyahat engeli bulunmamak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek, Planlama ve organizasyon yeteneği sergilemek, Aktif araç kullanabilmek, Ankara’da ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Türk Kızılayı personel alımı süreci

Türk Kuzulay’ı personel alımı başvuruları kapsamında online başvuru süreci başladı. Adayla Acil Yardım ve Afet Yönetimi Uzman/Uzman Yardımcısı alımı 13 Ocak’ta, Satış Uzmanı 15 Ocak’ta, Depo Uzmanı 31 Aralık 2022’de ve Depo ve Stok Yönetimi sorumlusu için başvurularını 15 Ocak 2023’te başvuruları tamamlayabileceklerdir.

KIZILAY Personel Alım başvuru ekranları

Depo uzmanı başvuru ekranı

Satış Uzmanı başvuru ekranı

Depo ve Stok Yönetimi Sorumlusu başvuru ekranı

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Uzman/Uzman Yardımcısı başvuru ekranı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

hemşire oylama

Sağlık Çalışanlarından Yılın Fotoğrafları oylaması !

HATAY 112 ACİL DARP

Hatay’da 112Acil Çalışanı, Vaka Tarafından DARP EDİLDİ !..