içinde

Kızılay Hemşire ve Ebe Alımı Yapacak !

kızılay personel alımı
kızılay personel alımı

Kızılay Sağlık A.Ş. Türkiye genelinde bünyesinde bulunan 4 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile toplumumuza erişilebilir, kaliteli, güvenilir ve modern sağlık hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Hastane ve Tıp Merkezlerinde toplam 1500’ e yakın çalışanıyla hizmet sunan Kızılay Sağlık, vizyonu ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.

Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere Ameliyathane Hemşiresi, Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi, Servis Hemşiresi, Hemşire, Ebe pozisyonlarında ekip arkadaşı arıyoruz.

“Ayrıntılı bilgi almak için sagl[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.”

Genel Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimi olan, Hasta bakımı planlama ve uygulama becerilerine sahip, Hasta güvenliği odaklı çalışan, Öğrenmeye açık, olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Eğitime ve gelişime açık, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Kurumsal Politikalar Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; bu taahhütleri gerçekleştirirken, tüm çalışanlarının da destek sağlamasını bekler.

Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar, cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uygun hareket etmeyi kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

 Merve Dizdar’a Ödül Kazandıran Filmin Asıl Kahramanı 'Mavi Atkılı Hemşire '

 Merve Dizdar’a Ödül Kazandıran Filmin Asıl Kahramanı ‘Mavi Atkılı Hemşire ‘

Acil servise epilepsi atağı nedeniyle gelen genç kadın doktorun saldırısına uğradı

İddia: Doktor kadının gözüne yumruk attı !