içinde

Kendini Bir Halt Zanneden Tıbbiyeli Sözlük Sayfasının Boş Boğaz Sözleri Yargıya Taşınacak !

“Yeri geldiğinde hastalara hamallık yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanıyla kısır partisi yapan tek işi doktor çekiştirmek olan sağlık çalışanını 1 tutacak değiliz”
Gaziantep’te elim bir kaza sonucu görevi başında şehit olan sağlık çalışanlarının ardından sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan “tıbbiyeli sözlük” kullanıcı adlı hesap, “Lüzumlu açıklama: Cana giderken canından olan, amiyâne yeri geldiğinde hastalara hamallık yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanıyla kısır partisi yapan tek işi doktor çekiştirmek olan sağlık çalışanını 1 tutacak değiliz, tutmadık. Genelleştirmeyin! Bu sayfa hekim sayfası unutmayın” ifadelerini kullanmıştı.

Paylaşım kısa sürede büyük tepki topladı. Konu hakkında açıklamada bulunan Sağlık Profesyonelleri Platformu kurucusu Aras Ali Altıntaş, “Sağlık personelini karşı karşıya getirmeye ve buradan nemalanmaya çalışan hiç kimseye fırsat vermeyiz” dedi. Altıntaş, açıklamasına şu ifadeler ile devam etti:

“Gerekli hukuki başvuruları bizzat yapacağız”
“Bu tarz provakatif paylaşımlar sadece sizin gerçek karakterinizin yansıması olabilir, hekimlerimizi ve sağlık personelini karşı karşıya getirmeye ve burdan nemalanmaya çalışan hiç kimseye fırsat vermeyiz.


Sözde hekimlerimiz lehine paylaşım yapar gibi görünüp öte yandan et ile tırnak gibi aynı istasyonda çalışanları birbirine kışkırtmak en ambiyane tabiri ile karaktersizliktir.
Bu ve Buna benzer paylaşımları olan ve sağlık çalışanlarını kin düşmanlığa sevk etmeye çalışan bu sözde hesap için gerekli hukuki başvuruları bizzat yapacağız.”

Ne düşünüyorsun?

Yazar @serhatsimsek03

112AcilFm : 01.01.2017 tarihinde Faaliyete geçirdiğimiz Sağlıkçı Cafe tadındaki bu siteyi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Yıllardır sosyal platformlarda sizlere ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz,112AcilFm Radyosuyla sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz , söyleşi tarzında canlı yayınlarımız ile sohbet tadındaki radyomuzu

sunarken yanındada sondakika sağlık personeli haberleriyle sağlık camiasının en hızlı,güvenilir,güncel haberlerini sunmaktayız..

Sağlık Personeli Eğitim Merkezi’ylede sizlere radyomuzun yanında eşsiz bir cankurtarma adına bilgiler sunmaktayız..

Kısa zamanda Sağlık Personelinin Sesi Olmayı Başardık

” Mutluluk ve Gururla Sunarız.. ”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Acun Ilıcalı’nın Hemşire Sevgilisi..

Doktor Tutan Doktor Dışını Düşmanlaştıran Bunu da Doktorları Temsil Etmesine Vuran @tibbiyelisozluk Sayfası Şıkayet EDİLDİ !