içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK sevdimsevdim

Kazada Ailesiyle Yaralanan Kız Çocuğuna Acil servis Doktorun Davranışı Örnek Oldu !

SAMSUN'DA ANNE VE BABASIYLA BİRLİKTE KAZADA YARALANAN 4 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU NAHİDE GÜL TAŞDEMİR'E ACİL SERVİSTE GÖREVLİ DOKTOR RAŞİT KILIÇ ŞEFKAT GÖSTERİP KENDİ ÇSLIŞMA MASASINA OTURTUP CİZGİ FİLM İZLETTİ.
SAMSUN'DA ANNE VE BABASIYLA BİRLİKTE KAZADA YARALANAN 4 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU NAHİDE GÜL TAŞDEMİR'E ACİL SERVİSTE GÖREVLİ DOKTOR RAŞİT KILIÇ ŞEFKAT GÖSTERİP KENDİ ÇSLIŞMA MASASINA OTURTUP CİZGİ FİLM İZLETTİ.

Samsun’da anne-babasıyla birlikte kazada yaralanan 4 yaşındaki kız çocuğuna acil serviste görevli doktorun gösterdiği şefkat, herkesin takdirini kazandı. Kaza, Samsun’un İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi Fuar Caddesi Sevgi Kafe karşısında meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Terme ilçesinde ikamet eden Zekeriya Taşdemir, 3,5 aylık hamile eşi Esra Taşdemir’i Samsun’da doktora kontrole götürdü.

Hastane çıkışı sahilde araç ile gezmek isteyen Zekeriya Taşdemir idaresindeki otomobile, karşı yönden gelen Ahmet Faruk Söke yönetimindeki otomobil çarptı.

Kazada, otomobil sürücüsü Zekeriya Taşdemir, eşi Esra Taşdemir ve kızları 4 yaşındaki Nahide Gül Taşdemir ile karşı aracın sürücüsü Ahmet Faruk Köse yaralandı. Köse, Gazi Devlet Hastanesine, baba Taşdemir ile kızı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine, hamile olan Esra Taşdemir ise Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Kazada hafif şekilde yaralanan ve ailesi sedyede yaralı olduğu için kendisiyle ilgilenecek kimsesi olmayan 4 yaşındaki kız çocuğuna Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde görevli Doktor Raşit Kılıç sahip çıkıp şefkat gösterdi.

Doktor Kılıç, hem hastaları ile hem de kendi çalışma masasına oturttuğu kız çocuğu ile ilgilendi. Çocuğa kağıt kalem verip çizim yapmasını sağlayan doktor, bilgisayarda ona çizgi film izleterek yaşadığı kazayı unutturmaya çalıştı.

Doktor Raşit Kılıç’ın çocuğa yakın ilgisi, gören herkesin takdirini kazandı.

Kaynak:msn

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Prof.Dr. Süleyman Çetinkünar

Şehir Hastanesi Başhekimi Doktor Süleyman Çetinkünar Oldu !

OSMANİYE’de, ambulans ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu üç kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan 3 sağlık personelinin tedavisi devam ediyor

Ambulans Kazasında Yaralanan Sağlık Çalışanlarının Tedavileri Devam Ediyor !