içinde

AğlamakAğlamak

Kadın Doğum Doktoruna 2 ay zorla fuhuş yaptırılmış !

Rus Kadın Doğum Doktoru FUHUŞ
Rus Kadın Doğum Doktoru FUHUŞ
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Bursa Merkezli 3 ilde yürütülen fuhuş operasyonunda tutuklanan 12 şüphelinin tatil için ülkemize gelen yabancı uyruklu kadınları hedef aldıkları tespit edildi.

Fuhuşa zorlanan 13 yabancı kadından rus uyruklu Kadın Doğum Uzmanı Oksana A.’nın tatil için geldiği Mardin’de arkadaşlık kurduğu kişiler suç örgütü üyesi çıktı.

En son 2,5 ay önce ülkemize tatil için gelen Jinekolog, tuzağa düşürülerek 2,5 ay fuhuşa zorlandı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yabancı uyruklu kadınların çalışma vaadiyle Türkiye’ye getirilip zorla fuhşa zorlandığı bilgisine ulaştı.

Ekipler bu bilgi üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla 3 Aralık’ta, Bursa, İstanbul ve Balıkesir’de çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda, yabancı uyruklu kadınları zorla fuhşa sürüklediği tespit edilen 1’i yabancı uyruklu, 3’ü kadın, 12 şüpheli gözaltına alındı. Türkiye’ye getirilip zorla fuhşa sürüklenen 13 kadın ise koruma altına alındı.

YENİ ARAÇLARIMIZ GELDİ ŞİFRESİYLE PAZARLIK YAPMIŞLAR


Evlerde ele geçirilen dijital materyalleri inceleyen polis ekipleri, şüphelilerin kadınları ilişkiye zorladıkları kişilerle ‘Yeni araçlarımız geldi’ şifresiyle konuştuklarını tespit etti. Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda ise kadınlara ait pasaportlar, çok sayıda telefon ve fuhuştan elde edildiği değerlendirilen 21 bin lira ele geçirildi.

TATİL İÇİN GELEN RUS JİNEKOLOGLA ARKADAŞLIK KURMUŞLAR


Kurtarılan kadınlardan Rus uyruklu Oksana A.’nın ülkesinde jinekolog olduğu, tatile geldiği Mardin’de suç örgütü üyeleriyle tanışarak arkadaşlık kurduğu belirlendi. Ülkesine dönen Oksana A. ile telefonla görüşmeye devam eden şüphelilerin onu tatil için davet ettikleri tespit edildi. En son 2,5 ay önce Türkiye’ye gelen Oksana A.’ya zorla fuhuş yaptırıldığı saptandı. Oksana A. ve diğer kadınlar, sınır dışı edilerek ülkesine gönderildi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Prof. Dr. Judith E. Tintinalli

Dünyaca Ünlü Acil Tıp Doktoru; Türkiye’de ki acil tıb olağanüstü !

para

Kocaeli Sağlık Personeli Promosyon Tekliflerinde ki Komik Rakamlarla Yine Ertelendi !