içinde

sevdimsevdim

İzmir Diş Hekimleri Odası’nda 20’nci Olağan Genel Kurul sonrası Yeni Yönetim Göreve başladı !

İzmir Diş Hekimleri Odası'nda 20'nci Olağan Genel Kurul sonrası Yeni Yönetim Göreve başladı !
İzmir Diş Hekimleri Odası'nda 20'nci Olağan Genel Kurul sonrası Yeni Yönetim Göreve başladı !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

İZDO’DA BAŞKAN ERSİN ATİNEL’DEN GÜÇLÜ EKİP, YENİLİKÇİ PROJE VURGUSU

İzmir Diş Hekimleri Odası’nda (İZDO) gerçekleştirilen 20’nci Olağan Genel Kurul sonrasında belirlenen yeni yönetim kurulu göreve başladı.

İZDO’nun 20’nci dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Ersin Atinel olurken, 9 kişilik yönetim kurulu Dt. Özkan Akgün, Dt. Hüseyin Emre Aydın, Dt. Arda Hacarlıoğlu, Dt. Gizem Bayraktaroğlu, Dr. Dt. Melis Daraoğlu Gürel, Prof. Dr. Tunç İlgenli, Prof. Dr. Ali Rıza Alpöz ve Dt. Cenker Aktaş’tan oluştu.

İZDO 20’nci dönem Yönetim Kurulu’nda Başkan Vekili Prof. Dr. Tunç İlgenli olurken; Dt. Gizem Bayraktaroğlu sayman ve Dr. Dt. Melis Daraoğlu Gürel ise genel sekreterlik görevine getirildi.

HİZMET BAYRAĞINI YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ

İZDO’nun yeni yönetimi olarak bugüne dek yapılan hizmet bayrağını daha da yukarıya taşımak için çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ersin Atinel, önceki dönem yönetim kurulu başkanı Deniz Çağında olmak üzere; tüm yönetim kurulu üyelerine emek ve hizmetleri için teşekkür etti.

Atinel, 2 yıllık görev süresi içinde toplum sağlığını korumak, insanları bilinçlendirmek ve diş hekimlerinin sorunlarını çözmek için İZDO çatısı altında hizmet üretmeye devam edeceklerini vurguladı.

Üniversite yıllarından başlayarak Türk Diş Hekimleri Birliği ve İZDO çatısı altında çeşitli görevler aldığına dikkat çeken Başkan Ersin Atinel, özellikle genç meslektaşların geleceğini bugünden şekillendirecek projeler üretmek istediklerini kaydetti.

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Meslektaşlarının sorunlarını iyi bildiklerini ve çözüm odaklı çalışacaklarını dile getiren İZDO Başkanı Atinel, şunları söyledi: “İZDO olarak toplumsal sorumluluklarımız bulunuyor. Bu amaçla halkı bilinçlendirmek için ağız ve diş sağlığı eğitimleri düzenliyoruz. Belediyelerle işbirliklerini önemsiyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip edebilmek için mesleki eğitimler gibi etkinliklere de devam edeceğiz. Sektörün sorunlarını iyi biliyoruz. Kamu ve özel sektörde çalışan üye olsun olmasın, tüm diş hekimlerini etik değerler çerçevesinde temsilen buradayız. Meslektaşlarımızın sesi olmak için çalışıyoruz. İhtiyaç fazlası diş hekimliği fakülteleri, çalışan ve emeklilerin özlük hakları, maliyet artışları gibi konu başlıklarını farklı komisyonlarda ele alarak çözüm üretmek için takip ediyoruz”

İZDO’da diğer kurullar da şu isimlerden oluştu:

Denetleme Kurulu: Özlem Bülbül Kekeç, Seher Sabah, Hüseyin Akarsu

Delegeler: Ali Rıza Alpöz, Ertuğrul Sabah, Deniz Çağında, Figen Sevgican, Murat Türkün, Faruk Yanık, Ahmet Tunç İlgenli, Serdar Devrim Erkmen, Kadir Tümay İmre, Ümran Kaya, Filiz Taşlıoğlu, Songül Doğru, Murat Sütpideler

Disiplin Kurulu: Ertuğrul Sabah, Serhat Şemsettin Doğru, Özgür Keleş, Faruk Yanık, Muammer Ülker

resimaltı soldan sağa: Dt. Özkan Akgün, Dt. Hüseyin Emre Aydın, Dt. Arda Hacarlıoğlu, Dt. Gizem Bayraktaroğlu, İZDO Başkanı Dt. Ersin Atinel (Ortada), Dr. Dt. Melis Daraoğlu Gürel, Prof. Dr. Tunç İlgenli, Prof. Dr. Ali Rıza Alpöz ve Dt. Cenker Aktaş

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Dr. Öğr.Üyesi Büşra Alkan

Uzmanından Çocuklar İçin Önemli Uyarı ‘Doğru Egzersiz’

sağlıkta şiddet

SAĞLIK OCAĞINDAKİ DAYAĞA ÖDÜL GİBİ CEZA !