içinde

AMAN ALLAH'IMAMAN ALLAH'IM

İstanbul Tıp Fakültesi 29 Mayıs Hastanesinde Sağlık Çalışanlarına ‘Şerefsizler, siz adi köpeksiniz’ dedi !

sağlıkta şiddet
sağlıkta şiddet

Sağlıkta şiddet bir türlü sona ermiyor. Bu kez, yer İstanbul Tıp Fakültesi 29 Mayıs Hastanesi. Sırasını beklemeyen hasta, doktor ve hemşirelere ağır hakaretlerde bulundu.

Yapılan şikayet üzerine Veysel Şat hakkında 2 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı. Sağlıkta şiddet bir türlü sona ermiyor.

Bu kez, yer İstanbul Tıp Fakültesi 29 Mayıs Hastanesi. Sırasını beklemeyen hasta, doktor ve hemşirelere ağır hakaretlerde bulundu. Yapılan şikayet üzerine Veysel Şat hakkında 2 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı.

Sağlıkçıya şiddet yüzünü şimdi de İstanbul’da gösterdi. İstanbul Tıp Fakültesi 29 Mayıs Ek Hizmet Binası KBB biriminde muayene esnasında ortalık birbirine girdi. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları biriminde muayene sırasında, hastanın olduğu odaya girmek isteyen Veysel Şat tehditler ve küfürlerle hastaneyi inletti.

ÖNCE HAKARET SONRA SALDIRI

Muayene odasında olan doktorlar Ali Ozan Işık, Cem Pektaş. ve hemşire olan Rümeysa Gül Şişman’a “Şerefsizler, siz adi köpeksiniz” diye bağıran Şat ardından tehditlere başladı. ‘Hastane çıkışında siz göreceksiniz’ diye bağırdı tekme ve yumruklarla tüm hıncını hastane kapısından aldı.Muayene odasında bulunan sağlık personelleri şahıs hakkında suç duyurusunda bulundu. Şüpheli için işlem başlatıldı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

112acilfm mahkeme emsal haber

Uzman doktorları ilçelere geçici görevlendirmesi ile ilgili Mahkemeden emsal !

para 2024 haber 112 acil fm

Seçimlerde oy kullanmak zorunlu mu, cezası ne kadar ?