içinde

O da NeO da Ne

İstanbul Tabip Odası Seçimlerinin Kazananları !

İstanbul Tabip Odası Seçimlerinin Kazananları !
İstanbul Tabip Odası Seçimlerinin Kazananları !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

İstanbul Tabip Odası (İTO) Olağan Genel Kurul’u sona erdi. İTO basın grubundan yapılan açıklamaya oylamada Demokratik Katılım Grubu yarışı kazandı.

İstanbul Tabip Odası seçimlerinde mevcut oda yönetiminde olan Demokratik Katılım Grubu ile hükümete yakınlığı ile bilinen Değişim Grubu, MHP’ye yakınlığı ile bilinen Türk Hekimleri Birliği ile Çağdaş Hekimler Grubu’nun yartıştı.

Demokratik Katılım Grubu, oyların yüzde 55’ini alarak seçimi kazandı. İstanbul Tabip Odası seçimlerinde mevcut oda yönetiminde olan Demokratik Katılım Grubu ile hükümete yakınlığı ile bilinen Değişim Grubu, MHP’ye yakınlığı ile bilinen Türk Hekimleri Birliği ile Çağdaş Hekimler Grubu’nun yartıştı.

Demokratik Katılım Grubu, oyların yüzde 55’ini alarak seçimi kazandı. Resmi olmayan sonuçlara göre seçimi yeniden 2 yıldır yönetimde olan Demokratik Katılım Grubu 3 bin oy ile kazandı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Mardin Tabip Odası Seçimlerinin Kazananları !

Mardin Tabip Odası Seçimlerinin Kazananları !

yıllık izin bitmeden yıllık izin alınırmı,yıllın izin bitimi izin alınır mı,Yıllık İzin Alan Devlet Görevlisi Göreve Başlayış yapmadan tekrar İzin Alabilir mi,

15 Mayıs – 15 Eylül Devlet Memurları Yaz Kıyafeti Uygulaması !