içinde

O da NeO da Ne

İstanbul Kafe Saldırısında Hemşire İdil Ağır Yaralı !

İstanbul Kafe Saldırısında Hemşire İdil Ağır Yaralı !
İstanbul Kafe Saldırısında Hemşire İdil Ağır Yaralı !

Korkunç olay İstanbul Beylikdüzü’nde meydana geldi. Kafeden çıkıp aracına binen 3’ü kadın 4 kişiye motosikletli 2 şahıs tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Avcılar’da galerici olduğu öğrenilen Şuayip Alkan hayatını kaybetti. Özel bir hastanede hemşire olduğu öğrenilen İdil B. ise yaralandı. Polis, şüpheli 2 şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Korkunç cinayet dün akşam saat 22.30 sıralarında Beylikdüzü’ne bağlı Barış Mahallesi Reşat Nuri Güntekin sokak üzerinde işlendi.

Galerici olduğu öğrenilen Şuayip Alkan, özel bir hastanede hemşire olan İdil B., Beylikdüzü’nde bir güzellik merkezinin sahibi Ezgi A. ve Beylikdüzü’nde bir kozmetik mağazasında görevli olan Övgü Bengüsu B.’yi aracıyla alarak kafeye oturmaya geldi. Arkadaş grubu bir süre kafede vakit geçirdikten sonra kafeden çıkarak araçlarına bindi.

4 kişi araca bindikleri anda kurşun yağmuruna tutuldu. Galerici Şuayip Alkan saldırıda ağır yaralandı. Beylikdüzü’nde kaldırıldığı özel bir hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hemşire İdil B. ise kasığına isabet eden mermi ile ağır yaralandı. İdil B.’nin kaldırıldığı özel bir hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Ezgi A. ve Övgü Bengisu B. ise silahlı saldırıyı yara almadan atlattı. Öte yandan ifadelerinde de kafeye Esenyurt’tan geldiklerini, kendilerini Şuayip Alkan’ın aracı ile aldığını ve hesabı ödedikleri sırada olayın gerçekleştiğini söyledikleri öğrenildi.

Polis ekipleri cinayete ilişkin şüpheli 2 şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Olay yeri inceleme ekiplerinin olay yerinde yaptıkları incelemelerde araca 13 kurşun isabet ettiği belirlendi.

Olay yerinde 10 kovan bulundu.

Kaynak: SABAH

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

RAMAZAN

İç Hastalıkları Uzmanından Uyarı! Sahur Atlanmaması Gerek..

sağık personel ekonomi para haberleri

Sağlık Bakanlığı 2023 Dönem Sonu Dönemi Mali Tabloları Yayımlandı !