içinde

sevdimsevdim

İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, 112 Acil İstasyonlarını Gezdi !

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, İl Ambulans Servisi İstasyonlarını Ziyaret Etti
Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, İl Ambulans Servisi İstasyonlarını Ziyaret Etti

112 Acil Haberleri – Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, İl Ambulans Servisi Başhekimliği Efeler 3 No’lu ve 5 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret ederek sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Şenkul, personellere teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, İl Ambulans Servisi Başhekimliği Efeler 3 No’lu ve 5 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını ziyaret ederek sağlık çalışanları ile bir araya geldi.Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ilçelerdeki sağlık kuruluşlarını tek tek ziyaret etmeye devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen hasta ve sağlık çalışanları ile sohbet edip taleplerini dinleyen Şenkul’un son adresi İl Ambulans Servisi Başhekimliği Efeler 3 No’lu ve 5 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları oldu.

İstasyonda görevli personellerle sohbet ederek, sahada karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerilerini değerlendiren Şenkul, personellere gayretli ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İl Sağlık Müdürü Şenkul Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına ziyaretlerinin devam edeceğini belirterek, Aydın’ın sağlık alanında daha da ilerlemesi için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak: İHA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

112 acil ambulans

Futbol Kulübüne AMBULANS yok Diye 14.000 TL Ceza Kesildi !

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Personel Alım İlanı