içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Hastane Çalışanı Sağlıkçıların Teşviklerinde Önemli Artış !

hemşire para
hemşire para
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan bilgilendirme açıklamasının ardından önümüzdeki ay teşvik ödemelerinde kısmi de olsa artış olacağı kesinleşti.

Sosyal Güvenlik Kurumu, Sağlık Uygulama Tebliği kapsamında Genel Sağlık Sigortalıların aldıkları tedavilerle ilgili önemli bir paylaşım yaptı.

Genel Sağlık Sigortası Kapsamındaki vatandaşların aldıkları tedaviler karşılığında hastanelere ödenen tutarlarda artış sağlandığı duyuruldu.

Yapılan paylaşımda, 2023 yılı mart ayı ile 2023 Ağustos ayını kıyaslayarak, 2024 yılı Mayıs dönemine ait verileri paylaşan SGK; Genel Sağlık Sigortası ile vatandaşların sağlığını güvene almasını istedi.SGK tarafından hazırlanan broşüre göre; Sağlık Uygulama Tebliği kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki vatandaşların aldıkları tedaviler karşılığında hastanelere ödenen tutarlarda artış sağlandığı kaydedildi.

İlgili paylaşıma göre; Muayene %50, Yatarak Alınan Tedaviler %50, Yoğun Bakım Tedavisi %50, Doğum %60, Laboratuvar ve Radyoloji %60, Palyatif Bakım Tedavisi %75, Fizik, Tedavi ve Rehabilitasyon %50, Diyaliz ve Kan Ürünleri %50 ve Diş Tedavisi İse %50 oranında artışla hastanelere ödeme yapılacak. personel sağlık

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Trakya Üniversite hastanesi

Trakya Üniversite Hastane Sağlık Personelleri Promosyon İhalesi..

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi personeli Hamza Fırıncı vefat Etti !

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi personeli Hamza Fırıncı vefat Etti !