içinde

Harran Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı

Harran Üniversite HASTANESİ
Harran Üniversite HASTANESİ
ÜnvanÖğrenimKPSS Puan TürüAdetAçıklama
Destek PersoneliLiseKPSS (P94)4Ortaöğretim Kurumlarının (lise ve dengi) herhangi bir alanından mezun olmak. İlan son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak. Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.
Koruma ve Güvenlik Görevlisi(ERKEK)ÖnlisansKPSS (P93)2Yükseköğretim Kurumlarının Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Mülkiyet Koruma ve Güvenlik önlisans programlarının birinden mezun olmak. İlan son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak. Boyu 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15’den fazla ve 15’den az olmaması. Bu durumun resmi sağlık kuruluşlarından alınacak rapor ile belgelendirilmesi gerekmektedir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. maddesinde belirtilen Özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valiliklerce verilen geçerli bir özel güvenlik görevlisi kimlik (silahlı ya da silahsız) kartına sahip olmak. Güvenlik görevini yapmaya ve nöbet usulü çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.
Büro PersoneliLisansKPSS (P3)2Yükseköğretim Kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Yönetim Bilişim Sistemleri lisans bölümlerinden birinden mezun olmak.
Büro PersoneliLisansKPSS (P3)2Yükseköğretim Kurumlarının Bilgi ve Belge Yönetimi bölümü lisans mezunu olmak.
Sağlık TeknikeriÖnlisansKPSS (P93)1Yükseköğretim Kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı önlisans programından mezun olmak.
Sağlık TeknikeriÖnlisansKPSS (P93)1Yükseköğretim Kurumlarının Nükleer Tıp Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.
Röntgen TeknisyeniÖnlisansKPSS (P93)3Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans mezunu olmak.
HemşireLiseKPSS (P94)14Sağlık meslek liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla lise mezuniyetinden sonra en az 2 (iki) yıl hastanede Hemşire olarak çalışmış olmak. (Adayların çalıştığı kurumdan çalışma belgesi ve sosyal güvenlik kurumu başkanlığından sigorta döküm belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.)
Harran Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Harran Üniversite HASTANESİ

Harran Üniversitesi Sağlık Alanında ÖĞRETİM ELEMANI İLANI

Harran Üniversitesi Hastanesi

Harran Üniversitesi Sağlık Alanında ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI !