içinde

Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Serdar Aydın Oldu !

Doktor Serdar Aydın
Doktor Serdar Aydın

Gümüşhane Kelkit Devlet Hastanesi’nin eski Başhekimi Dr. Muharrem Aker’in tayini nedeniyle görevi, Kelkitli Dr. Serdar Aydın’a devredildi.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olan Dr. Aydın, Kelkit’in Aşut köyünden olduğunu ve hemşerilerime hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getirdi.

Kelkit Devlet Hastanesi’nin bölgeye hitap ettiğini ve bazı eksikleri olduğunu belirten Dr. Aydın, bu eksikleri en kısa sürede gidermeyi hedeflediğini söyledi. Yeni projelerle Kelkit ve bölge halkına daha iyi hizmet sunmak için çalışacağını da sözlerine ekledi.

Dr. Aydın, Kelkit Devlet Hastanesi’nde Nöroloji, KBB, Anestezi, Enfeksiyon, Kardiyoloji ve Çocuk Hastalıkları doktorlarına ihtiyaç olduğunu da vurguladı. Bu eksiklerin giderilmesi için gerekli tüm gayreti göstereceğini ve hastalara daha iyi hizmet sunmak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Doktor Serdar Aydın Kimdir ?


Dr. Serdar Aydın, Kelkit’in Aşut köyünden nüfusuna kayıtlı. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olan Dr. Aydın, çeşitli branşlarda da tecrübe sahibi. Kelkit Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanmadan önce de aynı hastanede görev yapıyordu.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

hemşire para

Sağlık Çalışanlarının Taban Ek Ödemeleri 8 Nisanda Ödenecek !

Profesör Doktor HASAN TAHSİN KEÇELİGİL Avukatlık Cübbesini Giydi !

Profesör Doktor HASAN TAHSİN KEÇELİGİL Avukatlık Cübbesini Giydi !