içinde

O da NeO da Ne

Göz Doktorları Ülkeyi Terk Mi Etti ?

gözlük sgk
gözlük sgk
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

MHRS-Alo 182 randevu sistemiyle ilgili şikayetlere bir yenisi eklendi. Kocaelili vatandaş hem çocuk hem de yetişkin için göz doktoruna bir türlü randevu bulamadı ve “Göz doktorları ülkeyi terk mi etti?” diye sordu

MHRS-Alo 182 randevu sistemiyle ilgili şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Kimi zaman durduk yerde iptal edilen randevular, kimi zaman ise aylarca bulunamayan randevular, şikayet konusu oluyor. Geçtiğimiz günlerde vatandaşların sıklıkla iptal olan randevularıyla ilgili şikayetlerini haberleştirmiştik. Pek çok ilden sayısız şikayetin olduğunu sizlere aktarmıştık.

Bu şikayetleri yapanlar arasında Kocaeli’den vatandaş ya da vatandaşlar da vardı. Bugün sikayetvar.com adlı siteye yine Kocaeli’den bir vatandaş, MHRS – Alo 182 randevu sistemiyle ilgili bir şikayet düştü. Şikayetin başlığı dikkat çekiciydi. Zehra isimli vatandaş, “Göz doktorları ülkeyi terk mi etti?” diye sordu. Vatandaş, Gebze Fatih Devlet Hastanesinde hem yetişkin hem de çocuk için göz polikliniğinden randevu alınamadığını, talep oluşturduğunu ancak açılmadığını belirterek, “Doktor mu bitti?” diye sordu.İşte vatandaşın, sikayetvar.com adlı siteye gönderdiği noktası virgülüne o not:

“MHRS – 182 Göz Doktorları Ülkeyi Terk Mi Etti

Merhabalar Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nden göz polikliniği hem çocuk hem de yetişkin için alınmıyor. Talep oluşturdum açıldı. Ama bilgilere ulaşılmadı. Sistem açık gibi göstersede kayıt bulunamadı diye uyarı verdi… Lütfen çözüm… Doktor mu bitti.”

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Sivas'ın Meşhur Doktor Balıkları Kuşadasında Turist Çekiyor !

Sivas’ın Meşhur Doktor Balıkları Kuşadasında Turist Çekiyor !

üzgün sağlık personeli 112 acilfm

Eczaneden Hemşire ve Ebelerin ilaç teslim alması konusu Mahkemeye Taşındı !