içinde

sevdimsevdim

Giresun’da Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Resertifikasyon Sınavı !

ameliyathane hemşireliği 112 acil fm
ameliyathane hemşireliği 112 acil fm

Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Resertifikasyon Sınavı için başvuruların başladığı bildirildi.

Hastane başhekimliğinden yapılan açıklamada, ilerleyen bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak hastaların yaşam sürelerinin uzadığı ve yoğun bakıma olan ihtiyaçların arttığı belirtildi.

Yoğun bakım ünitelerinde 24 saat bakım verebilen ve en iyi sonucu almak için yoğun bakım konusunda uzman sağlık çalışanlarının özveriyle çok fazla çaba harcamasının gerektiğinin aktarıldığı açıklamada, “Yoğun bakım gerektiren hastalara hemşirelik hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için son bilimsel bilgiler ışığında yoğun bakım hemşireleri de kendilerini geliştirmelidir. Bu kapsamda daha önce Sağlık Bakanlığına bağlı sertifikalarını verdiğimiz il dışındaki ve il içindeki hastanelerde çalışmakta olan yoğun bakım hemşirelerine sertifika yenileme sınavını 16 Nisan Salı günü yapılacaktır” ifadeleri yer aldı.

Açıklamada, Yoğun Bakım Hemşireliği Resertifikasyon Sınavı için başvuruların 1 Mart itibariyle başladığı ve 10 Mart Pazar gününe kadar süreceğine dikkat çekilirken başvuru yapmak isteyen katılımcıların; https://khgmsaglikbakimdb.saglik.gov.tr/TR-102471/2024-yili-mart-ayi-resertifikasyon-yenileme-sinavi-basvurulari.html adresinde bulunan ’Resertifikasyon Başvuru Formunu’ doldurarak isil.ibas@saglik.gov.tr mail adresine göndermelerinin gerektiği kaydedildi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

önder kahveci

Memur ve emeklilerimize yapılan maaş artışından geriye yalnızca yüzde 3,47 kaldı !

DORUK SAĞLIK GRUBU’NDAN ANLAMLI KONSER TIP BAYRAMI DOKTOR BESTEKARLARIN ESERLERİ İLE KUTLANDI

Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız gözbebeğimiz !