içinde

AMAN ALLAH'IMAMAN ALLAH'IM

Giresun Eğitim Araştırma Hastanesi’nde 2 Doktor Kavga Etti !

Giresun Eğitim Araştırma Hastanesi
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir doktorun muayene için geldiği Üroloji kliniğinde yaşanan anlaşmazlık, şiddet içeren bir tartışmaya dönüştü.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir doktor ile muayene olmak isteyen Dr. Uğur Semiz arasında yaşanan anlaşmazlık kısa sürede şiddetli bir kavgaya evrildi. Taraflar arasındaki gerginlik sonucunda her iki doktor da birbirlerinden şikayetçi oldu.

Olayın ardından Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fazıl Kulaklı, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Doç. Dr. Kulaklı, Üroloji Kliniğinde görevli Asistan Doktor Uğur Semiz’e yönelik gerçekleşen saldırıyı sert bir dille kınadıklarını belirterek, “Saldırıya ilişkin hukuki süreç başlatılmıştır ve bu süreci yakından takip edeceğiz” dedi.

Giresun Tabip Odası, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün saat 15.30 civarında Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Ana Bilim Dalı’nda görevli Asistan Hekimlerimizden Dr. Uğur Semiz, hastası tarafından görevi başında iken darp edilmiştir. Meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

İsminin açıklanmasını istemeyen doktor ise şunları söyledi: “Bir hekim olarak tedavi olmak için gittiğim yerde, en temel hakkım olan sağlık hizmetinden mahrum bırakıldım. Mobbing, tehdit ve saldırıya maruz kaldım. Kendimi savunma refleksiyle olay yerinden ayrıldım ve tüm yasal haklarımı kullanacağım.”

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

112acilfm sağlık bakanlığı haber

Tıp ve diş hekimliğindeki 95 uzmanlık dalına ilişkin taslak müfredatlar !

hapis sağlık personeli

SGK’yı Dolandıran Sağlık Çalışanlarının İşlediği Suçlar Belli Oldu !