içinde

Geleceğimizin Doktorları AFAD Gönüllüleri

afad
afad

Sakarya Yerel Haberlerinde: “Geleceğimizin Doktorları AFAD Gönüllüleri Taraklı’da”

Sakarya üniversitesi Tıp Fakültesi SİHAT kulübü öğrencileri E-Devlet üzerinden tamamladıkları AFAD Gönüllüsü programlarının ardından Taraklı’da AFAD teorik ve uygulamalı eğitimlerine katıldı

Taraklı İlçesi Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen ilk eğitimde öğrenciler yangın ve insani yardım teorik eğitimlerini Taraklı Belediyesi toplantı salonunda tamamladı.

AFAD İl Müdürü Hüseyin KAŞKAŞ, Taraklı Belediye Başkanı Sayın İbrahim PİLAVCI, AFAD Gönüllü Koordinatörleri ve Belediye çalışanlarının katılımı ile Öğrencilere Gönüllü olmanın görev ve sorumlulukları anlatıldı.

Teorik eğitimlerinin ardından Taraklı Kültürel miraslarını Taraklı Belediyesi imar işleri müdürü Şahin Akı rehberliğinde öğrenciler Taraklının Osmanlı Döneminden kalma yapılarını ve 7 Asırlık Ağacı ziyaret ederek Taraklı gezisini tamamladı.

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim PİLAVCI Üniversiteli gençlerin Taraklı’ya getirilip, Taraklı ilçemizin tanıtılmasına vermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Sakarya AFAD İl Müdürü Hüseyin KAŞKAŞ ‘a teşekkür etti.

AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkakş Ülkemizin Kültürel miraslarını tanımamızı, yeni nesillerimizin Afetlere duyarlı ve bilinçli olarak yetişmesini sağlamak için bizlere ev sahipliği yapan Taraklı Belediye Başkanı İbrahim PİLAVCI ‘ya teşekkür ediyoruz”dedi.

kaynak: tarakliajans.com/

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı Doktor Aslıhan Uzun

Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı Doktor Aslıhan Uzun Vefat Etti !

Diş Hekimi Gamze AKKUŞ İLGEZDİ

Doktor Milletvekili: 27 BİN DEĞİL 5 BİN YENİ Sağlık PERSONEL Alımı !