içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Estetik Ameliyatı Sonrası Para Ödememek İçin Önlükle kaçmaya çalıştı !

https://www.112acilfm.net/adiyaman-egitim-ve-arastirma-hastanesine-gelen-gonullu-saglik-calisanlarinin-isimleri-silinmedi/
YouTube video

İstanbul Şişli’de özel bir hastanede estetik ameliyatı olan yabancı uyruklu bir kadın, para ödememek için ameliyat kıyafetleriyle kaçmaya çalıştı.

Narkozun etkisinde olan kadını, doktor, hemşire ve çalışanlar son anda yakaladı.

Şişli Fulya’daki özel bir hastanede meydana gelen olayda, yabancı uyruklu bir kadın yüzünden estetik ameliyatı olmak için hastaneye geldi.

Burada ücret konusunda hastanede ile anlaşan kadın, bıçak altına yattı. Narkoz verilen kadına estetik ameliyatı yapıldı ancak kadın iddiaya göre masrafları ödememek için kaçmak istedi.

PARA ÖDEMEMEK İÇİN HASTANEDEN FİRAR ETTİ
Hastanede fırsat kollayan kadın, üstünde ameliyat kıyafeti ve kanı toplamak için vücuduna konulan drenlerle dışarıya çıktı. Ancak çalışanlar tarafından fark edilen kadın durduruldu.

Yabancı dilde yanına gelen doktor ve hemşirelere küfür ettiği iddia edilen kadın, narkozun da etkisiyle çalışanlara saldırmaya çalıştı. Yardım isteyen doktor ve hemşirenin, güvenlik görevlilerinin de gelmesiyle kadını hastaneye geri götürdükleri bilgisine ulaşıldı. Yaşanan ilginç olay ise cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Urfa'da 'Doktor Burda Yok' Diyen Hemşireyi Darp Etti !

Urfa’da ‘Doktor Burda Yok’ Diyen Hemşireyi Darp Etti !

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi’nde hazırlık toplantısı gerçekleştirildi

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Toplantısı Öncesinde Hazırlık !