içinde

O da NeO da Ne

Erzurum’da Vaka Taşıyan Ambulans ve Kamyonet ile Çarpıştı !

Erzurum'da Vaka Taşıyan Ambulans ve Kamyonet ile Çarpıştı !
Erzurum'da Vaka Taşıyan Ambulans ve Kamyonet ile Çarpıştı !

Bayburt-Erzurum karayolu üzerinde, yeni valilik binası önü, Recep Erdoğan Bulvarı’nda bir ambulans ve kamyonet kazası meydana geldi.

Bayburt-Erzurum karayolu üzerinde, yeni valilik binası önü, Recep Erdoğan Bulvarı’nda bir ambulans ve kamyonet kazası meydana geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken, her iki araçta da maddi hasar oluştu.

Edinilen bilgilere göre, Erzurum’a hasta götüren A.Ş. isimli ambulans şoförü, ışıklarda önüne çıkan kamyonete çarpmamak için manevra yapmak zorunda kaldı. Bu manevra sonucu ambulans kaldırıma çarptı. Panikleyen kamyonet şoförü de direksiyon hakimiyetini kaybederek ambulansın karşısındaki döner kavşağın kaldırımına çarparak durdu.

Kazayı görenler durumu 112’ye bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kazayı hafif yaralı olarak atlatan ambulans şoförü A.Ş. ve kamyonet şoförüne ilk müdahaleyi yaptı. Polis ekipleri ise kaza mahallinde güvenlik önlemleri alarak, trafik akışını kontrollü bir şekilde sağladı.Çarpmanın etkisiyle tekeri patlayan kamyonet, çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Hemşire Sibel Kavıllı Sevgilisi Güvenlik Görevlisi tarafından Katledildi !Hemşire Sibel Kavıllı Sevgilisi Güvenlik Görevlisi tarafından Katledildi !

Hemşire Sibel Kavıllı Sevgilisi Güvenlik Görevlisi tarafından Katledildi !

Bolu Belediye Başkan Adayı Dr. Muhammed Emin Demirkol mal varlığını açıkladı !

Bolu Belediye Başkan Adayı Dr. Muhammed Emin Demirkol mal varlığını açıkladı !