içinde

SinirliSinirli

Doktor ve Sekreterin Darp Görüntüleri An be An Ortaya Çıktı !

TRANBZON DOKTOR DARP
TRANBZON DOKTOR DARP

Trabzon’da, Fatih Devlet Hastanesi‘nin acil servisinde hasta Taşkın Ç. (48) ile oğlu Doğuş Ç.’nin (25) doktor Arslan Kalay’ı darbedip, sekreter Gülcan Birinci’ye de hakaret ettikleri iddia edilen arbedenin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Olayla ilgili ilk haberimiz: Beyaz Kod: Trabzon’da Doktor ile Sekreter Darb edildi ! 2 Göz altı..

Fatih Devlet Hastanesi’nin acil servisine önceki gün gelen hasta Taşkın Ç.’yi, doktor Arslan Kalay, müdahalenin ardından serum takılması için müşahede alanına yönlendirdi.

DARP GÖRÜTÜLERİNİN TAMAMI İNSTAGRAM ADRESİMİZDE

Bu sırada kendilerine bağırarak yönlendirileme yapıldığını öne süren hasta ve yanındaki oğlu Doğuş Ç. ile doktor Arslan Kalay ve sekreter Gülcan Birinci arasında tartışma çıktı. Tartışma arbedeye dönüştü, doktor Kalay başından hafif yaralandı. ‘Beyaz kod’ verilmesiyle hastaneye, polis ekipleri sevk edildi.

Baba ve oğlu, doktor Arslan Kalay’ı darbedip, sekreter Gülcan Birinci’ye de hakaret ettikleri gerekçesiyle gözaltına alındı. İfadelerinde, sağlık görevlilerinin kendilerine bağırarak, kötü davrandığını öne süren baba ve oğlu, çıkarıldıkları hakimlikçe adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldı.


DOKTOR VE SEKRETERİN DARP GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada acil serviste yaşanan arbedenin güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde, yeşil alan polikliniği içerisindeki odada başlayan arbedenin koridora taştığı, hasta Taşkın Ç.’nin kapı girişinden yumruk atmaya çalıştığı, oğlu Doğuş Ç.’nin koşarak odaya yöneldiği, hastanenin özel güvenlik personeli, jandarma, diğer muayene bekleyen hasta yakınları ve sağlık çalışanlarının ise araya girdiği görülüyor.

Baba ve oğlunun hastane dışına çıkarılarak uzaklaştırıldığı görüntülerde ayrıca, yaşanan kargaşa sırasında doktor Kalay’ı eliyle ittikten sonra fenalaşan bir kadının, oturduğu koltuktan kalktıktan kısa süre sonra aniden yere yığıldığı da yer aldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

Hemotoloji servis hemşiresi Ezgi Aycan

Kanser Hastası Hemşire Vefat Etti !

doktor 4 kız çocuğunu taciz etti

4 Çocuğu İstismar Ettiği Öğrenilen Doktor Tutuklandı !