içinde

O da NeO da Ne

Doktor İbrahim Karahan’ın Ölümünün Arkasında Yatan Nedenler Ortaya Çıktı !

Avcılar’da otelde silahlı saldırıya uğrayan Doktor İbrahim Karahan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Avcılar’da otelde silahlı saldırıya uğrayan Doktor İbrahim Karahan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Avcılar’da otelde silahlı saldırıya uğrayan Doktor İbrahim Karahan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Polis olayla ilgili biri kadın iki şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerden Dılnoza Bayramova ifadesinde, otelde birlikte olmak için Karahan ile bin 500 liraya anlaştıklarını ancak Karahan’ın bin 400 lira ödediği için aralarında tartışma yaşandığını ve erkek arkadaşı Ali Asker Kıtay’a durumu mesaj atarak anlattığını söyledi.

Kıtay ise ifadesinde, bacağına ateş etmek istediğini ve yanlışlıkla karnından vurduğunu söylediği öğrenildi. Şüphelilerin cinayetten sonra otelden kaçtıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 19.30 sıralarında Üniversite Mahallesi’ndeki bir otelde meydana geldi. Doktor İbrahim Karahan’ın tartıştığı Dılnoza Bayramova, erkek arkadaşı Ali Asker Kıtay’a durumu mesaj atarak anlattı. Otele gelen Kıtay görevlilere ‘yukarıda kadını dövüyorlar’ diyerek, görevlilerle birlikte yukarı çıktı. Kapıyı açan Karahan’a silahla ateş açtı.

Ardından Kıtay, Bayramova ile birlikte otomobile binerek kaçtı. Karahan ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Polisin çalışmasıyla Kıtay ve otelden birlikte kaçtığı yabancı uyruklu Dılnoza Bayramova yakalandı. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada ise saldırıda kullandığı silah ele geçirildi. Şüphelilerin cinayetten sonra otelden kaçtıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

100 LİRA İÇİN TARTIŞTILAR

Dılnoza Bayramova ifadesinde, otelde birlikte olmak için Karahan ile bin 500 liraya anlaştıklarını ancak Karahan’ın bin 400 lira ödediği için aralarında tartışma yaşandığını ve Karahan’ın parayı aldıktan sonra kendisi darbedip kovduğunu ve bu durumu erkek arkadaşı Ali Asker Kıtay’a mesaj atarak anlattığını söyledi.

Kıtay ise ifadesinde, görevlilere ‘yukarıda kadını dövüyorlar, gelin birlikte bakalım’ diyerek görevlilerle odaya çıktığını ve kapıyı açan Karahan’ın bacağına ateş etmek istediğini, yanlışlıkla karnından vurduğunu söylediği öğrenildi.

kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/gundem/doktor-cinayetinin-nedeni-ortaya-cikti-100-lira-icin-tartismislar-otelden-kacis-anlari-kamerada-42319454

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

KOCAELİ ŞEHİR HASTANESİ

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde 70 Personel Maaş Alamadığı Gerekçesiyle İş Bıraktı !

üzgün hemşire

Ebe ve Hemşire Yardımcılık Kadro Sorunsalı Sağlık Meslek Lise Mezunlarını Sıkıntıya Düşürüyor !