içinde ,

Doktor Fisun Şenuzun Aykar Milletvekili Adayı Oldu Hemşirelerden Destek

Prof. Dr. Fisun Şenuzun Kimdir ?
Prof. Dr. Fisun Şenuzun Kimdir ?

Tınaztepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı görevinden istifa ederek, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Fisun Şenuzun Aykar’a, hemşirelik meslek örgütleri ve sağlık çalışanlarından tam destek geldi.

Türk Hemşireler Derneği (THD), CHP Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Aykar’a çıktığı yolda başarılar diledi. THD resmi twitter hesabında,

“Mesleğimizin Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsiliyetini sağlayabilmek adına önemli bir adım olan milletvekilliği aday adayı olan Sayın Prof. Dr. Fisun Şenuzun Aykar’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz” mesajı yayınladı. Aykar THD’nin mesajını, “Türk Hemşireler Derneği en önemli değerimiz. Mesleğimiz ve tüm sağlık emekçileri için hep birlikte çalışacağız”

şeklinde cevapladı.

HEP-SEN Genel Başkanı Başarı Dileklerini İletti

Hemşireler ve Tüm Sağlık Profesyonelleri Sendikası (HEP-SEN) Genel Başkanı Yunus Şimşek de twitterda, Prof. Dr. Fisun Şenuzun Aykar’ın CHP Milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle tebriklerini ileterek şunları söyledi:

“Kliniklerde yıllarca sağlık hizmeti sunmuş nitelikli sağlık profesyoneli yetiştirmiş olan Sayın Prof. Dr. Fisun Şenuzun Aykar Hocamızın öğretim üyeliğinden istifa ederek mesleki temsiliyet için parlamentoya adaylık kararını tebrik eder, başarılar dilerim.”

Prof. Dr. Fisun Şenuzun Kimdir ?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

aziz sancar

Doktor Aziz Sancar Kimdir ?

Hatay İl Sağlık Müdürü milletvekili aday adaylığı için istifa etti

Sanki Deprem Olmadı Sanki Hastaneler Yıkılmadı ! Hatay İl Sağlık Müdürü Milletvekili..