içinde

AMAN ALLAH'IMAMAN ALLAH'IM

Doktor Bülent Cihantimur ve Eşi Yazar Eylem Tok Hakkında İddialar !

Doktor Bülent Cihantimur ve Eşi Yazar Eylem Tok Hakkında İddialar !
Doktor Bülent Cihantimur ve Eşi Yazar Eylem Tok Hakkında İddialar !

İstanbul‘da 1 kişinin hayatını kaybettiği 4 kişinin de yaralandığı kazaya ünlü yazar Eylem Tok ve doktor Bülent Cihantimur’un 16 yaşındaki oğlu T.C.’nin sebep olduğu ortaya çıktı.

İddialara göre kaza sonra Eylem Tok oğlunu Mısır’a kaçırdı.

İstanbul Kemerburgaz’da 1 Mart akşamı yaşanan kazada korkunç detaylar ortaya çıktı.

arıyer’den 3 ATV motoru ile geziye çıkan Oğuz Murat Acı (29), Tahsin Arslan (23), Süleyman Arslan (21), Hasan Topal (25), İbrahim Gümüş (27), motorlardan birinin arızalanması nedeniyle emniyet şeridinde durdu.

Arkadaşları arızalanan motorla ilgilenirken, Oğuz Murat Acı bir ATV motorunun ışıklarını yakarak önlem almaya çalıştı. O sırada sürücüsünün ismi öğrenilemeyen lüks araç, emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle 5 kişi ormanlık alana savruldu.

BAŞKA BİR ARAÇLA OLAY YERİNDEN KAÇTI
Lüks aracın sürücüsü ise kendi aracını bırakarak, arkadan gelen ve içerisinde arkadaşlarının olduğu başka bir araca binerek olay yerinden kaçtı. Kaza sonrası ise çevredekilerin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kazada bir çocuk babası olan Oğuz Murat Acı, olay yerinde hayatını kaybederken, Tahsin Arslan, Süleyman Arslan, Hasan Topal, İbrahim Gümüş yaralandı. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerince yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan ikisinin tedavileri devam ederken, iki kişi taburcu edildi.

“AŞIRI SÜRATLİYDİ”
Kaza sırasında Oğuz Murat Acı ile birlikte olan Süleyman Arslan, o anları anlattı. Arslan, “ATV’ler ile yola çıktık. Orman yolundan Göktürk’e kadar gidip orada yakıt aldık. Dönüşte benim kullandığım ATV arızalandı. Virajda durmak istemedik, gelen araçların bize çarpmaması için ileri aldık. Biz ATV’nin sorununu çözmeye çalışırken, vefat eden eniştem Oğuz, ‘ATV’leri döndürelim, ışığı görsünler bize çarpmasınlar’ dedi. Bazı araçlar bizi fark edip yavaşladı. Bize çarpan araç aşırı süratliydi. Aracın ışığını görmemizle aracın kayması bir anda oldu. Aşağı ormanın içine uçmuşum, bana seslendiler. O an toparlanmaya başladım, sonra ‘Oğuz yok’ dediler. Onu aradık, ardından ambulanslar geldi, sedye ile onu yukarı çıkardık. Kuzenim aracın altında kalmıştı onu da çıkardık. Diğer arkadaşlarım da yerde yatıyordu. Ben de mecbur ayakta durmak zorundaydım. Arkalarından birlikte gelen bir araç ile kaçmışlar” dedi.

SÜRÜCÜ, YAZAR EYLEM TOK VE DOKTOR BÜLENT CİHANTİMUR’UN OĞLU ÇIKTI

Polisin yaptığı çalışmada kazayı yapan sürücünün yazar Eylem Tok ile ünlü Op.Dr. Bülent Cihantimur’un 16 yaşındaki oğlu T.C. olduğu ortaya çıktı.

Kaza sonrası T.C. telefon ile annesini arayarak olay yerine gelmesini istedi. Bunun üzerine olay yerine gelen Eylem Tok Yazar oğlu T.C.’yi de alarak olay yerinden kaçtı. Kaza sonrası olay yerinden kaçan T. C. ve Eylem Tok Yazar’ın saat 02.00 sıralarında İstanbul Havalimanı’na geldikleri öğrenildi. Havalimanındaki işlemlerinin ardından anne ve oğlunun uçakla Mısır’a gittikleri öğrenildi.

T. C. ve Eylem Tok Yazar’ın kaza yerinden ayrıldıktan sonra İstanbul Havalimanı’na geldikleri görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde anne ve oğlun araçla havalimanına geldiği, turnikelerden geçtikleri ve daha sonra pasaport kontrol noktasından geçerek uçağa gittikleri görülüyor.

EMNİYET AÇIKLAMA YAPTI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü bugün konuya ilişkin bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Seyir halinde bulunan 3 ATV tipi araç olduğu ve bu araçlarda O.M.A., İ.G., T.A., S.K. ve H.T.’nin bulunduğu, ATV’ lerden birisinin arızalanması sebebiyle yol üzerinde sağa çekerek aracın arızasının giderilmeye çalışıldığı esnada aynı yön ve istikamete giden iki araçtan T.C. isimli şahsın kullanmış olduğu araç 3 ATV aracına çarpmış ve yolun sol tarafında bulunan sulama kanalına girerek durmuştur. Kaza sonucunda 3 ATV aracındaki şahısların tamamı yaralanmış, hastaneye intikali sağlanan yaralı şahıslardan O.M.A. kurtarılamayarak hayatını kaybetmiş, T.A.’nın ise hayati tehlikesinin bulunduğu anlaşılmıştır. Kaza sonrası T.C. isimli şahıs olay yerine gelen annesi E.T.’nin aracı ile kaza yerinden uzaklaşmış, şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlatılmıştır. Yapılan incelemede; T.C. ve E.T. isimli şahısların olay sonrası 02.00 sıralarında İstanbul Hava Limanı’na gittikleri, yanlarında bulunan A.C.S. isimli kadın şahsın kendilerini yolcu ettiği ve saat 03.00 sıralarında şüpheli şahısların Mısır uçağına binmek üzere işlem yaptıkları, saat 04:30 sıralarında Mısır ülkesine uçtukları tespit edilmiştir. Konu ile ilgili yürütülen tahkikat işlemleri devam etmektedir.”

Kaynak: haberglobal.com.tr

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

kızgın sağlık personeli 112 acilfm

Gaziantep’te Hemşire Eski Sevgilisi Doktor Tarafından Tehtit Edildi !

"AYAKTAN KEMOTERAPİ ÜNİTESİ” HAKKINDA BİLGİLENDİRDİLER

Manisa Şehir Hastanesi “Ayaktan Kemoterapi Ünitesi”