içinde

O da NeO da Ne

Diyarbakır’da Dekan ve 2 profesör Mesai Saatlerinde Özel Muayehanedelermiş !

Diyarbakır’da Dicle Üniversitesi Hastanesi
Diyarbakır’da Dicle Üniversitesi Hastanesi
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü, Dicle Üniversitesi Diş Hastanesi’nde aralarında dekan ve 2 profesörün mesai saatlerinde başka bir özel muayenede çalıştıklarını tespit etti. Rektörlük soruşturma başlattı.

Diyarbakır ve bölge illerinden hasta kabul eden Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Diş Hastanesi, skandal uygulamalar ile gündeme gelmeye devam ederken, İl Sağlık Müdürlüğü’nün hastanelerdeki denetimleri aralıksız sürüyor.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde bazı diş hekimlerine ait özel muayenelerde inceleme yaptı. Müdürlük, inceleme sırasında hastanede olması gereken ve aralarında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. B. G. ile hastanede görevli profesörler Y. D. ve C. E.T.r’in hastanede olmadığını tespit etti. Sağlık Müdürlüğü ekipleri, 3 ismin özel muayenede olduklarını belirledi. Sağlık Müdürlüğü yetkilileri doktorlar hakkında tutanak tuttu ve durumu üniversite yönetimine bildirdi. Rektörlük adı geçen profesörlerle ilgili soruşturma başlattı.

Soruşturma sonucuna göre dekan ve 2 profesöre cezai işlemin uygulanacağı belirtilirken, Sağlık Müdürlüğü yetkilileri yoğun şikayetler nedeniyle denetimlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Amida Haber

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İçerisinde ASM ile 112 ASH İstasyonu Bulunan Sağlık Kompleksi Açıldı !

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İçerisinde ASM ile 112 ASH İstasyonu Bulunan Sağlık Kompleksi Açıldı !

burdur devlet hasatnesi

Burdur Devlet Hastanesi’nde Sağlık Çalışanı, bir kızı tuvalette kamera ile kayda almış !