içinde

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Diş Teknisyenin 20.Yıl İş Dönümüne 20Bin Dolar Ödül !

Diş Teknisyenin 20.Yıl İş Dönümüne 20Bin Dolar Ödül !
Diş Teknisyenin 20.Yıl İş Dönümüne 20Bin Dolar Ödül !
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Teksas Beaumont’tan Ortodontistler Mike Nelson ve Ron Risinger, Sophia Teel’e ofislerinde çalışmasının 20. yılı dönemi dolayısıyla her 1 yıl için 1000 dolar olmak üzere toplam 20.000 dolarlık ödül hediye ettiler.

Teksas’ın Beaumont şehrindeki ortodontistler Mike Nelson ve Ron Risinger, ofislerinde 20. yıl dönümlerini kutlamak için çalışanlarından Sophia Teel’e 20.000 dolar nakit bir hediye verdiler.

Bu an, iş yerindeki uzun süreli sadakatin bir sembolü olarak viral oldu.

Sophia Teel, her yıl için 1.000 dolarlık bir sürprizle ofiste çalıştığı 20 yıl için toplam 20 bin dolarlık ödülle şaşırtıldı.

Bu özel an, iş yerindeki dostluğun ve takdirin göstergesi olarak sosyal medyada milyonlarca kez paylaşıldı.

Videoda, Sophia Teel odaya girdiğinde, duygularını “20 yıla sadece bir ayım kaldı. Ama kovulmadığımı biliyorum” diyerek ifade etti. Teel, 2002 yılında Risinger & Nelson Ortodonti Uzmanları’nda stajyer olarak işe başladı ve kısa sürede kendisine kalıcı bir pozisyon teklif edildi.

Teel, bu işi sevdiğini ve çocukların gülümsemelerini görmeyi, onların kendilerine güvenlerinin artması için diş teli takmayı sevdiğini belirtti. Dr. Nelson, Sophie’nin ofiste neşe ve mutluluk getirdiğini ve müşterilerin rahatlamasına yardımcı olduğunu vurguladı. Ona göre, Sophie, işyerinde pozitif bir örnek ve güven kaynağı oldu.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

ÖSYM

2024 ALES SINAVI NE ZAMAN?

Doktor Cihan Çelik

Almanya’dan Türk Doktora Federal Almanya Liyakat Nişanı !