içinde

AMAN ALLAH'IMAMAN ALLAH'IM

Canan Karatay: Aşılar çocukların bağışıklık sisteminin gelişmesine engel !

CANAN KARATAY
CANAN KARATAY
Bu İçeriği Oylayarak Puanlayınız

Covid 19 aşılarının yan etkilerinin ortaya çıkması sonrası çocukluk dönemi aşıları da sorgulanmaya başlanmıştı. Aşıların çocukların bağışıklık sistemine zarar verdiğini dile getiren Profesör Doktor Canan Karatay gebelere uygulanan tetanoz aşısına da değindi.

aşı iğne
aşı iğne

Bu aşıların ölümcül bir hastalığa sebep olduğunu açıkladı.
Şeker karşıtlığı ile bilinen Prof. Dr. Canan Karatay katıldığı bir Youtube programında önemli açıklamalarda bulundu.

Çocukluk çağındaki aşılara değinen Karatay yapılması gereken üç aşı olduğunu diğerlerine inanmadığını belirtti.

“Bir aşı listesi var. 18 aya kadar veya 3 yaşına kadar çocuklara en aşağı 20 tane aşı yapılıyor.” diyen ünlü profesör şu açıklamayı yaptı:

“Dünya Sağlık Organizasyonu, büyük Rockefeller büyüğümüz öyle emretmiş ama hiçbir hastalık azalmadı ki. Daha beter çocuklar hasta.”Aşıların çocukların bağışıklık sisteminin gelişmesine engel olduğunu belirten Karatay, doğal bağışıklık sisteminin çöktüğünü anlattı.

Profesör Karatay hamilelere yapılan tetanoz aşısına da değindi:

“Hamilelere de tetanoz aşısı yapılıyor, kel alaka. Bir hamile çocuk doğuracaksa ya hastanede sezaryen olur ya da doğumhane tertemizdir. Ne demek gebelere tetanoz aşısı yapmak? O çocuk mahvoluyor zaten. Ana rahminde gelişemiyor zaten. Bu kadar SMA neden arttı? Sonra devlet ödüyor mu ödemiyor mu? Para toplayalım. Hepsi yalan hepsi dolan.”Karatay hamilelere yapılan tetanoz aşıları ile ilgili daha önce katıldığı bir Youtube programında da konuşmuştu.

aşı iğne
aşı iğne

“Çocuklarda SMA’nın artmasının nedeni annenin yanlış beslenmesi ve annelere yapılan aşılar” diyen ünlü profesör “hamilele tetanoz aşısı yapılır mı?” diye sormuştu. Canan Karatay aynı programda emziren annelerin güneş kremi veya yağı kullanmasının da son derece zararlı olduğunu aktarmıştı.

“Genç bir hanım emziriyor, güneşlenmek için güneş yağı sürüyor. O güneş yağında bulunan kimyasallar sütle bebeğe geçiyor. Daha 3-4 aylıkken bebek.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

danıştay

Şehit Yakınnı Sağlıkçının Atanma Hakları Hakkında Danıştay’dan Emsal !

şaşkın düşünceli sağlık personeli haber 112 acilfm

Enflasyon Açıklandı ! Temmuzda Zam Yüzde 20,45 !