içinde

sevdimsevdim

Çambaşı Yaylası’nda Sağlık Evi ve 112 Acil İstasyonu açıldı !

Ordu'nun Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası'nda, Ziya Bayhan Sağlık Evi ve 112 İstasyonu'nun açılışı yapıldı.
Ordu'nun Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası'nda, Ziya Bayhan Sağlık Evi ve 112 İstasyonu'nun açılışı yapıldı.

Kaymakam Yasin Şahin, Çambaşı Yaylası’nın turizm potansiyelini vurgulayarak, iş insanı Ziya Bayhan’a destekleri için teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Dursun Tüzün ise kentte hayırseverler tarafından yapılan sağlık yatırımlarının önemine dikkat çekti. Açılışta Vali Muammer Erol ve Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Bayhan’a plaket verdi.

Ordu’nun Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası’nda, Ziya Bayhan Sağlık Evi ve 112 İstasyonu’nun açılışı yapıldı.

Kaymakam Yasin Şahin, hayırsever iş insanı Ziya Bayhan tarafından Sağlık Bakanlığı’na bağışlanan ve sağlık evine dönüştürülen hizmet binasının açılışında, Çambaşı Yaylası’nın önemli bir turizm potansiyelini bünyesinde barındırdığını söyledi. Kara yolundaki çalışmaların tamamlanmasıyla yaylaya daha önemli hizmetler geleceğini belirten Şahin, iş insanı Bayhan’a destekleri dolayısıyla teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Dursun Tüzün ise kentte hayırseverler tarafından sağlık yatırımlarına önemli bağışlar yapıldığını ifade etti.

Bayhan da

“Böyle bir hizmete vesile olduğum için rabbime şükrediyorum. Vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Buranın ayakta kalmasını istiyorum. Böyle hayır işlerinin de çoğalmasını istiyorum, Allah’ım herkese nasip etsin.”

dedi.

Vali Muammer Erol ve Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Bayhan’a plaket verdi.

Kaynak: AA

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

hemşire para

Sağlık personeli nöbet saat ücreti ne kadar? 2023 Son Durum

Hatay'da sağlık emek meslek örgütleri, son günlerde artan sağlıkta şiddet olaylarını bir günlük iş bırakma eylemi ile protesto etti. Hatay Tabip Odası Başkanı Dr. Sevdar Yılmaz, sağlık emekçilerine ve hekimlere sahip çıkılması çağrısında bulundu.

Şiddet Varsa Hizmet Yok G(ö)rev’deyiz !