içinde

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Hakkında Son Dakika Bakan Açıklaması !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da meydana gelen su taşkınları sonrasında hastanelerinin acil birimlerinin devre dışı olduğu yönündeki iddialara yanıt verdi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da meydana gelen su taşkınları sonrasında hastanelerinin acil birimlerinin devre dışı olduğu yönündeki iddialara yanıt verdi.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada,

“İstanbul’daki su taşkını olayı sonrası, Çam ve Sakura Şehir Hastanemizle ilgili bazı hatalı yorumlar yapılmakta ve hastaları yanıltıcı ifadeler kullanılmaktadır. Acil birimlerimiz her zamanki gibi hasta kabul etmeye devam etmektedir. Hastanenin su taşkını olayından etkilenmesi, rögar kapaklarının taşkında geri tepmesi sonucu içeriye bir miktar su girmesi ve suyun kısa sürede temizlenmesinden ibarettir.”

dedi.

Bakan Koca, İstanbul’daki su taşkını sonrası hastanelerindeki durumu net bir şekilde açıkladı. Hastanenin acil birimlerinin normal işleyişine devam ettiğini ve hastaları kabul etmeye devam ettiklerini belirtti. Ayrıca, hastanenin su taşkını olayından etkilenmesinin sadece rögar kapaklarının geri tepmesi sonucu içeriye bir miktar su girmesi ve bu suyun kısa sürede temizlenmesinden ibaret olduğunu vurguladı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY Uygulama Anahtarı ayarlanmadı. Lütfen ayarlar'yi kontrol edin

Ne düşünüyorsun?

izmir Şehir hastanesi

Van Şehir Hastanesi  Ne Zaman Açılıyor ? Van Şehir Hastanesi Son Durum

Gastroenterolog Doktor Majidah Bukhari

Gastroenterolog Doktor Majidah Bukhari, Kendi Kendine Endoskopi Uyguladı !